Kup książkę [edytuj książkę]

Prawda Serca - Elementarz Nowej Ziemi

Nowa Ziemia to nowy Boski Świat, rozpoczynający się w momencie otwarcia Boskiego Serca. Dar tej książki wprowadza Cię w przestrzenie jego nowych doznań i pomaga otworzyć świadomą kreację Nowego Świata w Tobie.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wyjście z ludzkiego ego, założonego wam na bardzo okrojony umysł, który dostaliście, jest gwarancją powodzenia procesu wzniesienia człowieka. Egotyczny umysł, który władał wami, przewodził na drodze do samozniszczenia, którą świadomie i pełni dumy kroczyliście. Taki umysł łatwo angażował się w wojny, w walkę, niszczenie siebie i wszystkich wokół."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 X 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Serce człowieka to jego centrum. To superkomputer, przekaźnik międzygalaktyczny, odbiornik fal i światła, wielowymiarowy kryształ o skomplikowanej budowie, w szczególności na planie duchowym. Jego promieniowanie, po wcześniejszym uruchomieniu i oczyszczeniu, rozprzestrzenia się na wiele miliardów kilometrów.
Taki jest na początek jego zasięg odbiorczo - nadawczy. Jest również samo w sobie systemem przetwarzającym, tłumaczącym wszystkie języki, jak i samoczynnie nadającym rozmowy i transfery wszystkim ludziom i istotom jednocześnie. Kiedy świadomie uruchamiacie to źródło miłości w sobie, odnawiając jego moc, wzmacniając płomień tej miłości, wasze serce odpowiednio czyni wokół cuda i przetwarza wiele danych z zewnątrz, jak i z wewnątrz was."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 X 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Prawda o waszym sercu daje wam świadomość jego mocy, a przejście w nie daje nową erę, boski wymiar doświadczania. Przejście w boskość jest możliwe z chwilą przekroczenia człowieczeństwa. Zaliczenia darów jego nauk jest możliwe tylko otwartym sercem."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 X 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-235-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 X 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają