Kup książkę [edytuj książkę]

Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji

Książka Wojciecha Filabera przybliża wierzenia ludów hawajskich, dotyczące samouzdrawiania. Zawiera informacje na temat ich pochodzenia, założeń, a także współczesnych reinterpretacji i badań. Przekazując w postaci poradnika wiedzę na temat Huny, metody Ho'oponopono oraz stanu „zero”, autor pozwala wszystkim zainteresowanym z naszego kręgu cywilizacyjnego, zaznajomić się z innymi od dotychczas stosowanych, formami oczyszczania swojego umysłu, a co za tym idzie – skorzystać z dobrodziejstw tego niecodziennego sposobu i przekonać się co do jego skuteczności – człowiek bowiem, stosując w swoim życiu tę metodę, może tylko zyskać, nigdy stracić. A poprawiając swoje wnętrze, leczy się wszakże własne życie, a także, poprzez właściwe pożytkowanie posiadanej energii, pozytywnie wpływa na swoje otoczenie.
http://wojciechfilaber.autorzy365.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ho’oponopono to sekretna hawajska metoda wewnętrznego uzdrawiania. Metoda ta pozwala na osiągnięcie wewnętrznej równowagi i lepszego zdrowia psychicznego. Efektem Ho’oponopono jest oczyszczenie podświadomości z wszelkich nieświadomie nabytych i zakotwiczonych w umyśle myśli, które uniemożliwiają jego prawidłowe funkcjonowanie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 5 lat temu)
0 -1


"Oczyszczenie własnego wnętrza, przebaczenie sobie, jak i wszystkim wokoło negatywnych i destrukcyjnych schematów myślenia, otwiera zupełnie nową drogę życia. Proces oczyszczania własnej podświadomości umożliwia powrót do przestrzeni wolnej od wszelkich negatywnych i nieproduktywnych wspomnień, które wprowadzone zostały przez jednostkę samodzielnie lub też wprowadzone zostały przez otoczenie, w którym osoba dorastała. Przebaczenie sobie, jak i otoczeniu, pozwala na nowo tworzyć przestrzeń, w której, bez względu na treści zakorzenione w przeszłości, jest się w stanie stworzyć życie warte doświadczania. Przestrzeń ta pozwala na napływ nowych inspiracji, witalności, energii do życia oraz motywacji."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 5 lat temu)
0 -2


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788379001248
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
13 I 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają