Kup książkę [edytuj książkę]

W króliczą norę nieco głębiej

Szukasz metody sfinansowania swojego projektu? Chcesz poznać zasady funkcjonowania Crowdfundingu (finansowania społecznościowego)? Na przykładzie Joanny Piłatowicz poznasz skuteczna metodę zebrania funduszy na swój cel.

"W dobie Internetu wszystkie informacje, których potrzebujemy możemy znaleźć w sieci. Zdarza się, że wyszukiwanie online może być wyzwaniem, bo nie wiemy jak szukać i gdzie szukać. A jeśli już wiemy, spokojnie możemy utonąć w oceanie informacji. Dlatego chcę się z Wami podzielić podstawowymi informacjami i własnym doświadczeniem, jak znaleźć pieniądze na wydanie książki. Tekst poniżej oczywiście nie gwarantuje 100% sukcesu, ale mam nadzieję, że ułatwi proces realizacji Waszego celu. Moja praca odnosi się do publikacji, ale zasady do wszystkich projektów są bardzo podobne, jak nie te same. Przede wszystkim, powodzenia w Waszych przedsięwzięciach i projektach. Jakkolwiek by się to nie skończyło, to warto spełniać swoje marzenia, dążyć do celu, a rezultat może nas miło zaskoczyć.

Jak sfinalizować wydanie własnej książki? Zapraszam do lektury. Joanna Piłatowicz "W króliczą norę nieco głębiej czyli przepis na Crowdfunding".

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Warto pamiętać też, że są na tym świecie ludzie, którzy lubią wspierać. Zresztą pomyślmy sami ile to razy bez oczekiwań zaoferowaliśmy coś drugiej osobie. Psychologia człowieka tak działa, że czujemy się lepiej, kiedy dzielimy się tym co mamy. Co więcej im częściej dzielimy te nasze dobre jakości w świecie, tym więcej wydaje się powracać do nas. Zupełnie jak samopomnażający się majątek ;)."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 26 IX 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Dla mnie w momentach kluczowych najbardziej pomocne jest zadawanie sobie pytań typu: Co mogę konstruktywnego zrobić w tej sytuacji? A jeśli wydaje mi się, że nic nie mogę, bo na przykład przytrafia się nagłe zapalenie nerwu z zupełnie spontaniczną operacją i całkiem realistycznego widoku skalpela w ręku lekarza, więc ból ani nie pozwala się ruszyć, a tym bardziej pracować, to co zostaje?"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 26 IX 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Chyba każdy, kto zaczyna taką kampanię musi się zmierzyć z myślami typu: jak prosić kiedy w dzisiejszym świecie wszyscy coś chcą i my sami za często nie dajemy, często z trudem zarobionych pieniędzy. Niezbyt przychylnie patrzy się na ludzi, którzy proszą o pieniądze."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 26 IX 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002801
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
26 IX 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają