Kup książkę [edytuj książkę]

Ptaki. Prawdziwi mistrzowie Ziemi

Prawda zawarta w tej książce daje obraz ptaków Ziemi poprzez inne spojrzenie na te cudowne istoty naszej planety. Przyjmijcie dar tej książki jako pomoc w otwarciu nowego świata poprzez otwarcie swojego serca, w czym wielką pomocą są ptaki jako nierozdzielna część Gai i miłości jej serca. Otwarcie drzwi do Nowego Świata nastąpiło. To, czy zechcesz wejść do niego Ty – zdecyduj w dowolnym momencie swojej nauki. Biorąc do ręki tę książkę możesz wybrać jednego lub wszystkich przedstawionych tu mistrzów jako przykłady pomocy, którą możesz odnaleźć tuż obok siebie, a której szukałeś dotąd w ezoteryce, kościołach, technikach, nauce czy zewnętrznych mistrzach. Boskie pasma wibracji i światła ma każdy z was, które to poprzez świadome łączenie się z Ziemią możecie uruchomić. Książka ta daje szczegóły takiej pracy, bo te istoty bardzo łączą was z energią drzew, roślin, a poprzez to z całym oddechem i sercem Ziemi.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ptaki są mistrzami na swym etapie, a w roli jaką przyjęły w cudownej inscenizacji Ziemi uczą was swoim światem, jednak niczego nie nauczając. W żaden sposób nie próbują was zmienić, a pozwalają, abyście w najlepszym dla siebie momencie sami się przebudzili. Tak mówi im miłość, którą czują w sercu, a to zgubił człowiek, bo odszedł od serca i potrzebuje to sobie teraz przypomnieć."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 II 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Posługując się umysłem, nie byliście świadomi, że to sami kreujecie swoją rzeczywistość. Próbowaliście zmieniać innych, walczyć z innymi, poprawiać doskonałość swoich ciał, bo zapomnieliście, że to wasza świadomość tworzy to wszystko i że cały świat zewnętrzny oraz wasze ciało wypływa z piękna waszego serca."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 II 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Popatrzcie teraz sercem na przestrzeń boską swego życia i skierujcie uwagę na domownika, który jest tak blisko was, choć tak mało zauważalny. Jego wibracje przynoszą wam boskość i mają tonacje dźwięków miłości zawartych w swym śpiewie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 II 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-310-5
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
20 II 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają