[edytuj autora]

Wojciech Filaber

Zdjęcie Wojciech Filaber
Ukończył studia licencjackie z Psychologii w Londynie na Universytecie Middlesex. Obecnie mieszka w Londynie. Interesuje się dziedzinami takimi jak psychologia, psychoanaliza, psychoterapia oraz wszystkim co pozwala na dokonanie pozytywnej zmiany w jakości życia ludzi.

(Obecnie Wydawnictwo Novae Res s.c. z Gdyni już od kilku tygodni pracuje nad publikacją mojej książki: „Przemień siebie, swój świat i ludzi wokół siebie’’. Ponadto, jednocześnie wydawnictwo Author Publishing House w Londynie zajmuje się przygotowaniem angielskojęzycznej wersji książki: "Przemień siebie za pomocą medytacji". Proponowany tytuł to: "Transform Your Life with Meditation: Life and Legacy of the Greatest Meditation Masters"
http://www.ebooki123.pl
https://www.facebook.com/WojciechFilaberKsiazkiEbooki

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Ho’oponopono to sekretna hawajska metoda wewnętrznego uzdrawiania. Metoda ta pozwala na osiągnięcie wewnętrznej równowagi i lepszego zdrowia psychicznego. Efektem Ho’oponopono jest oczyszczenie podświadomości z wszelkich nieświadomie nabytych i zakotwiczonych w umyśle myśli, które uniemożliwiają jego prawidłowe funkcjonowanie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 6 lat temu)
0 -1


"Odpuszczenie to proces, w którym dana osoba zmienia prawdziwą treść swoich emocji w jej senne reprezentacje. Na przykład, osoba w trakcie snu może reprezentować swoją matkę za pomocą symbolu krowy. W porównaniu do odpuszczenia, „zagęszczenie” łączy razem wiele myśli i przekształca je w jeden symbol."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 19 IX 2013 (ponad 7 lat temu)
0 -1


"Oczyszczenie własnego wnętrza, przebaczenie sobie, jak i wszystkim wokoło negatywnych i destrukcyjnych schematów myślenia, otwiera zupełnie nową drogę życia. Proces oczyszczania własnej podświadomości umożliwia powrót do przestrzeni wolnej od wszelkich negatywnych i nieproduktywnych wspomnień, które wprowadzone zostały przez jednostkę samodzielnie lub też wprowadzone zostały przez otoczenie, w którym osoba dorastała. Przebaczenie sobie, jak i otoczeniu, pozwala na nowo tworzyć przestrzeń, w której, bez względu na treści zakorzenione w przeszłości, jest się w stanie stworzyć życie warte doświadczania. Przestrzeń ta pozwala na napływ nowych inspiracji, witalności, energii do życia oraz motywacji."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 6 lat temu)
0 -2

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 1
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
18 VI 2013 (ponad 7 lat temu)

Statystyki pisarza

8 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają