Kup książkę [edytuj książkę]

Zdrowe myśli, zdrowe życie

Czym jest prawo przyciągania? Jak działa i co dzięki niemu można zyskać? Czy można dzięki niemu wpływać na swoje życie, zdrowie, szczęście, bogactwo? Jak pozbyć się nabytych przekonań i złych nawyków, by przyciągać tylko dobre rzeczy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w książce „Zdrowe myśli, zdrowe życie”, która w jasny i przystępny sposób wyjaśnia, jak działa prawo przyciągania i co można dzięki niemu zyskać. To także pozytywny poradnik o tym, jak pomagać drugiemu człowiekowi i sprawiać, by negatywne podejście do różnych spraw, nawet najmniejszych, zamienić w optymistyczną wersję zdarzeń, którą da się rozwiązać, często tylko za pomocą zmiany sposobu myślenia. To także książka o tym, jak pozbyć się „śmieci” (negatywnych emocji, zbędnych informacji) z twojego osobistego „komputera” poprzez odrzucanie rzeczy, które cię ograniczają. Dzięki prawu przyciągania nie tylko oczyścisz swój umysł, ale także wpłyniesz na jakość swojego życia.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ważne jest, abyś to Ty się czuł dobrze, więc nie warto nikogo przekonywać, że coś jest dobre, skoro osoba ta po prostu tego nie widzi lub jej prawda jest inna niż Twoja. Jeśli powiesz to, co myślisz, a maruda nie podejmie rozmowy i nadal będzie biadolić, bierz nogi za pas i zmykaj."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 I 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Skoro złe nawyki są wrodzone, to znaczy, że możemy je po prostu wyeliminować ze swojego życia. Cechy nabyte można zawsze wyrzucić z naszego życia, aby zostały tylko pozytywne cechy wrodzone."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 I 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Prawda to jest coś, co nam nie szkodzi, ani nas nie ogranicza. Jeśli chcesz, aby w Twoim życiu nastąpiła poprawa we wszystkich jego obszarach, powinieneś przyjrzeć się ograniczającym Cię przekonaniom."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 I 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 30 I 2015, 18:18:42 (ponad 3 lat temu)
0 0
Bardzo Dobra książka . Polecam
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-314-3
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
28 I 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają