Kup książkę [edytuj książkę]

Boska Seksualność czyli sztuka kochania sercem

BOSKA SEKSUALNOŚĆ. „To słowa miłości płynące z serca do serca każdego, kto się™ w nim budzi. Przeniknijcie się™ świadomością boską…, płynącą z kart tej książki, a ona pomoże wam wznieść‡ się™ w niecodzienność, w nowy boski świat, poprzez poznanie, pokochanie prawdy o waszym Darze Seksualności, w każdym człowieku” - Grzegorz Kaźmierczak.
Pasjonująca lektura dla tych, którzy „czują”, i tych którzy używają… „szkiełka i oka”! Odwołuje się™ raczej nie do rozumu, lecz do uczuć‡, raczej nie do głowy, lecz do duszy, do serca.
Książka ma 176 stron, jest to i mało i dużo zarazem. Mało, ponieważ zanim się™ spostrzeżesz, już skończysz czytać‡. Dużo, ponieważ w fascynujący sposób jest wyjaśniony dar seksualności, którego „odkrycie to tylko powrót do wzbogaconych barwą…czarną… jej doznać, aby dopiąć‡ gamę™ światła w nas samych, aby ją… wzbogacić‡ i przeniknąć‡ niż… wszechświat.”
Po przeczytaniu książki już wiem, że „stary świat technik seksualnych, pozycji, częstotliwości seksu, odchodzi, a nastaje nowy boski, wytwarzany w sercu, kreowany tam, a dopełniony w darze partnerstwa. Staje się™ ekscytacją… życia, staje się™ wejściem w przestrzenie boskiego eliksiru, w jakie od eonów czasów żaden człowiek nie wychodził.”
Marzena Skierczyńska
http://autorzy365.pl/ksiazka/4063/boska-seksualnosc-czyli-sz...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Już dziś wiecie, że prawo karmy nie istnieje, dlatego oddajcie całe cierpienie, przetwarzając je na miłość, którą było. Etap ten odchodzi, bo Dzieci Boga, którymi jesteście, nie przyszły tu cierpieć, nie przyszły walczyć z sobą, nie muszą drżeć o byt. Przyszliście, aby się uczyć w ciele człowieka, doświadczyć jego drogi i być szczęśliwi."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 III 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Konstrukcja człowieka została tak zmyślnie zbudowana, abyście nigdy nie wyszli poza nią, poza jej strażników, jakimi stały się podświadomość, dar gadziego móżdżku, zablokowanie szyszynki, nakładka czakr czy strażnik ego. Duch ludzki ma w sobie wszystko, ma pełną świadomość, a po połączeniu się z nim, odnawiacie utracone dary, przetwarzacie postawione przeszkody, zmieniając ciało tak, jak pragnie tego wasza dusza."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 III 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Przeniknijcie się świadomością boską, płynącą z kart tej książki, a ona pomoże wam wznieść się w niecodzienność, w nowy boski świat, poprzez poznanie, pokochanie prawdy o waszym Darze Seksualności, w każdym człowieku. Dar tego poznania da wam wyjście z zagubienia stojącego niżej zwierzęcego doświadczania człowieka na Ziemi. Płynące tu słowa to słowa mego syna, który poprzez jedność z JAM JEST, dar wam księgi tej czyni."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 III 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379001712
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
24 III 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają