Kup książkę [edytuj książkę]

Życie i zdrowie masz tylko jedno

Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać. Autorka zaraża pozytywną energią, choć nie omija także spraw trudnych. Radzi, jak myśleć i działać pozytywnie, jak zmieniać swoje życie, jak niwelować wszelkie negatywne rzeczy – a robi to, dzieląc się swoją wiedzą zawartą w 34 rozdziałach niniejszej publikacji. Na co dzień Violetta Wróblewska pracuje jako psycholog, trener rozwoju osobistego, coach, nauczyciel akademicki. Jest także popularyzatorką zdrowych stylów życia, a także twórczynią psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Życie można porównać z drogą, którą wędrujesz. Zachęcam cię, drogi Czytelniku, abyś wędrował drogą pracy nad sobą, prowadzącą zarówno do odkrywania tego, co jest dobre dla ciebie i innych oraz stawania się codziennie „nowym, lepszym człowiekiem”, jak również do radości wewnętrznej, szczęścia, osiągnięcia spokoju umysłu i ducha w każdym obszarze życia, wiary w dobro w sobie i w innych, robienia dobrych rzeczy dla siebie i innych."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 19 II 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Życie masz tylko jedno, nie zmarnuj go. Życie jest po to, aby je kreować i w pełni przeżywać."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 19 II 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Kreacja dobrego życia to: chcieć dobra dla siebie i innych. Wierzyć w dobro w sobie i innych. Robić jak najwięcej dobrych rzeczy dla siebie i innych. Kierować się jak najczęściej ku dobru. Pytać częściej siebie, jakiego dobra sam potrzebuję i takie samo dobro czynić innym. Dążyć, kiedy to tylko możliwe, do porządku w swoim ciele, w swoim otoczeniu i uporządkowania swojego życia. Pamiętaj, że zawsze masz wolność wyboru życia, jakim chcesz żyć."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 19 II 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-398-3
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
19 II 2016 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają