[pobierz wtyczkę wyszukiwarki]

Wyniki wyszukiwania

Szukam:

Odnalezione książki

Love at stake: Jak uwieść wampira (bez specjalnego zachodu)
Kerrelyn Sparks

Różnica wieku? Głupie kilkaset lat to żadna przeszkoda dla prawdziwej miłości… Zoltan, szef klanu wampirów, usiłuje się dowiedzieć, jak zginął jego ojciec. Odpowiedzi szuka od bardzo dawna… w zasadzie od 1241 roku. I nie zamierza zrezygnować z poszukiwań, nawet gdy zostaje zaatakowany przez kobietę...

Ocena czytelników: 5.41 (oddanych głosów: 6)
Moje nowe życie
Meg Rosoff

Zaskakująca i mądra książka o dorastaniu w świecie, który zmienia się na zawsze. Piętnastoletnia mieszkanka Nowego Jorku, Daisy, zostaje wysłana do Anglii do swojej ciotki i kuzynów, których nigdy wcześniej nie miała okazji poznać. Daisy nie długo cieszy spokojnym pobytem na farmie. Tuż po jej przy...

Ocena czytelników: 3 (oddanych głosów: 2)
Love Reborn
Yvonne Woon

The third novel in the acclaimed Dead Beautiful series is a haunting story of sacrifice, loyalty, and a love that can never die. Renée and Dante are dying. The soul they share cannot sustain them both, and they’re quickly running out of time. But Renée has in her possession a legendary chest said...

Ocena czytelników: - (oddanych głosów: 0)
Ciemność przed Świtem: After Daybreak
J. A. London

Combining breathless romance, dark family secrets, and cinematic action, After Daybreak will keep readers turning pages late into the night. The Darkness Before Dawn series is a unique blend of paranormal and dystopian fiction that is perfect for fans of Christopher Pike’s Thirst novels and the Hous...

Ocena czytelników: 5 (oddanych głosów: 1)
Love at stake: Wampir z tatuażem
Kerrelyn Sparks

Ona przypomina mu jego dawną miłość. On nie może stracić zimnej krwi… Wampiry? Jako naukowiec doktor Leah Chin nie jest w stanie uwierzyć, że te nieśmiertelne istoty istnieją naprawę. I proszę – właśnie stoi przed nią żywy (powiedzmy) dowód i prosi o pomoc w rozwiązaniu genetycznej zagadki, która m...

Ocena czytelników: 5.68 (oddanych głosów: 8)
Rycerz
Hannah Howell

Sir Cameron MacAlpin nie wierzy własnemu szczęściu, kiedy poznaje nazwisko dziewczyny, którą pewien Francuz spłacił wobec niego dług karciany. Avery spadła mu z nieba, jest bowiem siostrą mężczyzny, który zhańbił jego siostrę - taka jest w każdym razie jego wersja wydarzeń. Im dłużej jednak przetrzy...

Ocena czytelników: 3 (oddanych głosów: 1)
Tropiąc jednego wilka
Justyna Karolak

Kobietą być... marzyć, kochać, śnić... Tuż przed trzydziestymi urodzinami Kiara dzwoni do najlepszej przyjaciółki i opowiada jej o mrówkach. Absurdalny kłopot z owadami staje się przyczynkiem do rachunku sumienia. Kobiety postanawiają poczynić bilans swojego życia - szczerze, bez ogródek, bardzo i...

Ocena czytelników: 2 (oddanych głosów: 1)
Beowulf and Roxie
Marisa Chenery

Kiedy Roxie i jej przyjaciółka, Candince, zdecydowały się na dziewczęcy wypad, nie zdawała sobie sprawy, że Wulf's Den, okaże się być czymś więcej, niż się tego spodziewała. Ale już niedługo Roxie nauczy się spodziewać wszystkiego. Obecność wspaniale wyposażonych, niezwykle przystojnych mężczyzn zas...

Ocena czytelników: 4.5 (oddanych głosów: 2)
Kiss at your own risk
Stephanie Rowe

Całuj na własne ryzyko. On potrzebuje zabójczej kobiety. Blaine Underhill był szczęściarzem. Niedawno uciekł ze stu pięćdziesięcioletniej niewoli od złej Wiedźmy i jest zdeterminowany, by ocalić swoich nadal uwięzionych przyjaciół. Jednak, aby to zrobić będzie potrzebował pomocy jednej z najba...

Ocena czytelników: 3.66 (oddanych głosów: 3)
Mroczne cienie: Narodziny Angelique
Lara Parker

Nieśmiertelni kochankowie połączeni miłością i nienawiścią - na wieczność. W 1752 roku młode małżeństwo z synkiem Barnabasem przybywa do Ameryki. Mają nadzieję, że rozpoczną nowe życie, że uciekną przed prześladującym ich fatum. Dwadzieścia lat później Barnabas ma wszystko: pieniądze, władzę i każ...

Ocena czytelników: 4.75 (oddanych głosów: 2)
Obiecaj mi
Richard Paul Evans

Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas „W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i cenne, nie noszę jednak żadnego z nich - jednego z powodu złamanej obietnicy, drugiego z pow...

Ocena czytelników: 5.18 (oddanych głosów: 19)
Wieczni
Alma Katsu

Opowieść o sile miłości, która demoralizuje, i o odwadze, by dla uczucia poświęcić się i zyskać rozgrzeszenie. Kiedy doktor Luke Findley rozpoczyna wieczorny dyżur w szpitalu w St. Andrews - małym miasteczku w najbardziej wysuniętym na północ zakątku Maine - spodziewa się kolejnych pacjentów z drob...

Ocena czytelników: 4.46 (oddanych głosów: 13)
Zbuntowany Książę
Celine Kiernan

Opis Po długo wyczekiwanym spotkaniu Raziego z Alberonem okazuje się, że lata wojen i rozłąki odcisnęły na braciach mocne piętno. Alberon nie wierzy w dyplomację i zdecydowany jest bronić królestwa siłą. Z dumą prezentuje wszystkim swą tajną broń – Krwawą Maszynę skonstruowaną przed laty przez Lorca...

Ocena czytelników: 5.12 (oddanych głosów: 8)
Królestwo Cieni
Celine Kiernan

Opis Wynter Moorhawke podróżuje samotnie przez nieprzebyte lasy w poszukiwaniu zbuntowanego księcia Alberona. Ale w ciemnościach czai się wielu wrogów. Dziewczyna nabiera otuchy, kiedy pojawiają się starzy przyjaciele, Razi i Christopher, lecz wokół niej nie brak i przeciwników. Czy ktoś nimi kieruj...

Ocena czytelników: 4.95 (oddanych głosów: 10)
Zatruty Tron
Celine Kiernan

Opis Pierwsza część przygodowej trylogii dla młodzieży osadzona w średniowiecznych realiach. Piętnastoletnia Wynter Moorehawke, córka Obrońcy Tronu, powraca z ponurych Krain Północy w rodzinne strony i z przerażeniem odkrywa, że w dotąd spokojnym i tolerancyjnym królestwie nastały mroczne czasy. Int...

Ocena czytelników: 4.65 (oddanych głosów: 16)
Windą do szczęścia
Erin McCarthy

Życie nowojorskiej yuppie wchodzi w zakręt. Mandy Keeling zachodzi w ciążę. Jej chłopak ulatnia się a ona musi zdobyć pracę. Idzie na rozmowę kwalifikacyjną, ale w windzie dopadają ją mdłości. Tą samą windą jedzie Damian Sharpton, z którym jest umówiona. Choć zawarcie znajomości nastąpiło w niekorzy...

Ocena czytelników: 5 (oddanych głosów: 1)
Percy Parker: Dziwna i piękna opowieść o Percy Parker
Leanna Renee Hieber

Ją nawiedzają głosy umarłych. Jego wybrała starożytna bogini, by chronił świat przed wysłannikami ciemności. Razem muszą zatrzasnąć wrota piekielnej otchłani, połączeni miłością i przeznaczeniem w wiktoriańskim Londynie pełnym ludzi, duchów i demonów… Persefona Parker jest inna. Ma śnieżnobiałe wł...

Ocena czytelników: 4.91 (oddanych głosów: 12)
Kroniki Rodu Drake'ów: Pojedynki wampirów
Alyxandra Harvey

Opis Pojedynki wampirów kontynuuje opowieści Kroniki rodu Drake'ów. Daj się porwać przez sekretny świat wampirów, epickich bitew, mrocznego uwodzenia, nieumarłych dramatów i przewrotnego humoru. To romans, w który wgryziesz się z prawdziwą przyjemnością! Wyglądał na osiemnaście lat – tyle co Magda...

Ocena czytelników: 4.86 (oddanych głosów: 36)
Miss Bangkok. Wyznania Tajskiej Prostytutki
Bua Boonmee

Wspomnienia dziewczyny, którą rozpad rodziny i bieda zmusiły do pracy w dzielnicy uciech. Z jej opowieści wyłania się poruszający obraz życia i stosunków panujących w tajlandzkich rodzinach. Dzięki jej wyznaniom poznajemy kulisy funkcjonowania przemysłu erotycznego, który stał się narodową specjalno...

Ocena czytelników: 3.5 (oddanych głosów: 1)
Znaleziono książek: 19