Kup książkę [edytuj książkę]

Beowulf and Roxie

Kiedy Roxie i jej przyjaciółka, Candince, zdecydowały się na dziewczęcy wypad, nie zdawała sobie sprawy, że Wulf's Den, okaże się być czymś więcej, niż się tego spodziewała. Ale już niedługo Roxie nauczy się spodziewać wszystkiego. Obecność wspaniale wyposażonych, niezwykle przystojnych mężczyzn zaskoczyła ją, a kiedy najlepszy z tej gromady wpatruje się w nią, jak gdyby chciał ją pożreć, zaskoczenie zamienia się w osłupienie.

Beowulf rozpoznał ją jako swą partnerkę, jak tylko stanęła na jego drodze, a jej zapach wypełnił jego płuca. Ale musiał pokonać pewne przeszkody. Nie była jedną z jego gatunku - wilkołakiem. Czekał od wielu lat, by odnaleźć swą partnerkę i rościłby do niej swe prawo, nawet jeżeli była śmiertelniczką. Wkrótce nauczyłby ją wszystkiego o wilkołakach.

Roxie wpadła w pułapkę dziwnych zdarzeń. Pradawne znaki pojawiają się na jej nadgarstku, a potężne siły zagrażają rozdzieleniem jej od ukochanego, gdy dwóch innych wilkołaków próbuje rościć do niej swe prawa. Czy Roxie i Beowulf zdołają zatrzymać łączącą ich miłość, czy też stracą siebie na zawsze?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
12 VII 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają