Kup książkę [edytuj książkę]

Ciemność przed Świtem: After Daybreak

Combining breathless romance, dark family secrets, and cinematic action, After Daybreak will keep readers turning pages late into the night. The Darkness Before Dawn series is a unique blend of paranormal and dystopian fiction that is perfect for fans of Christopher Pike’s Thirst novels and the House of Night series.

Dawn returns from L.A. with terrifying news: In his greed for power, the maniacal Day Walker Sin is raising an army and infecting his followers with the Thirst—a rabieslike disease that will turn them into mindless killers. To stop him, Dawn and Victor will have to convince humans and vampires to work together before it’s too late
________________________________________________________________

Cykl Ciemność przed świtem:

1. Ciemność przed świtem
2. Blood-Kissed Sky
3.After Daybreak

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Cruciatus
25 VII 2013 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają