Kup książkę [edytuj książkę]

Obiecaj mi

Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas


„W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i cenne, nie noszę jednak żadnego z nich - jednego z powodu złamanej obietnicy, drugiego z powodu obietnicy dotrzymanej”.
Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał.
Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny?


Każda z 10 powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczytach list bestsellerów, a ich łączny nakład w USA przekroczył 14 milionów egzemplarzy. W Wydawnictwie Znak literanova do tej pory ukazały się Stokrotki w śniegu, Szukając Noel oraz Kolory tamtego lata.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Złamane przyżeczenia są jak rozbite lustra. Ranią tych, którzy się ich kurczowo trzymają i wpatrują w popękane odbicia samych siebie"
Dodał: aleksandra31 Dodano: 12 XI 2012 (ponad 8 lat temu)
+5 0


"Jeśli chowanie się przed miłością jest mądre, to ja wolę być głupia. Lepiej być głupią niż samotną."
Dodał: Zaaraza Dodano: 13 IX 2012 (ponad 8 lat temu)
+3 0


"zastanawiam się czy ci, którzy mówią lepiej kochać i stracić, niż nigdy nie kochać,kiedykolwiek utracili ukochaną osobę."
Dodał: nita94 Dodano: 28 VIII 2012 (ponad 8 lat temu)
+3 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Książka "Obiecaj mi" pozwoliła mi na nutę refleksji. Zastanawiałam się nad wieloma rzeczami, ale tu chciałabym was zapytać o obietnice. Czy składacie ludziom obietnice, choć wiecie, że nie jesteście w stanie ich dotrzymać? Czy jednak, kiedy już ...
Dodano: 13 IX 2012, 21:19:52 (ponad 8 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 XI 2012, 17:47:27 (ponad 8 lat temu)
+1 0
nie mogę się po tej lekturze pozbierać, ciągle siedzi mi w głowie.
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 13 IX 2012, 21:13:47 (ponad 8 lat temu)
0 0
To już moja druga książka pana Evansa. Ich choć te książki nie były najlepiej napisane, tym bardziej się dziwię, że tak bardzo mi się podobają. "Obiecaj" mi niekiedy jest przewidywalna, ale jest to bardzo piękna opowieść o zaufaniu, miłości i obietnicach. To niezwykle ciepła opowieść, mimo że jest w niej dużo cierpienia. Miła i lekka lektura, która na pewno pozwoli na dłuższą chwilę refleksji.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak literanova
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-240-1661-7
Ocena: 5.18
Liczba głosów: 19
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: shczooreczek
04 X 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają