Kup książkę [edytuj książkę]

Żona podróżnika w czasie

Zaklęci w czasie
Inny tytuł (z wcześniejszych wydań): Miłość ponad czasem: Historia inna niż wszystkie

"Tym, którzy twierdzą, że nia ma fascynujących opowieści o miłości, polecam gorąco »Miłość ponad czasem«. Ta niezwykła powieść, pięknie napisana, pełna inwencji i romantyzmu, na długo pozostaje w pamięci".
Scott Turrow


Clare, urocza studentka sztuk pięknych i Henry, niekonwencjonalny bibliotekarz, spotkali się po raz pierwszy, gdy ona miała sześć lat, a on trzydzieści sześć. Kiedy Clare skończyła dwadzieścia trzy, a Henry trzydzieści jeden - zostali małżeństwem. Choć wydaje się to niemożliwe, jednak jest prawdziwe. Henry bowiem to jedna z pierwszych osób na świecie, u których wykryto rzadkie zaburzenie genetyczne: od czasu do czasu jego biologiczny zegar uruchamia się na nowo i Henry przemieszcza się w czasie. Znika nieoczekiwanie, pozostawiając po sobie tylko stosik ubrań. Nigdy nie wie, gdzie się znajdzie i jaka będzie otaczająca go rzeczywistość.

Odmierzając swoją miłość kolejnymi spotkaniami, oboje za wszelką cenę próbują wieść normalne życie. Ale czy może liczyć na normalność człowiek, który jest niewolnikiem własnego ciała, a przede wszystkim nagłych podróży w czasie...

[Świat Książki, Warszawa 2004]

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nienawidzę być tam, gdzie jej nie ma. A jednka odchodzę tam, gdzie ona nie może za mną podążyć"
Dodał: Ania Dodano: 20 III 2009 (ponad 11 lat temu)
+11 0


"Jestem magiczną sztuczką, iluzją najwyższego rzędu, tak niewiarygodną, że aż prawdziwą"
Dodał: ChildOfTheCorn0 Dodano: 07 V 2010 (ponad 10 lat temu)
+3 0


"Nawet rzeczywistość może się okazać nierzeczywista..."
Dodał: kamila Dodano: 22 X 2012 (ponad 8 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Jaka jest ta książka? Nastawiona na refleksję i stonowana, czy ckliwa i pełna wzruszeń? Bo fabuła wydaje się być intrygująca.
Dodano: 07 V 2009, 16:53:59 (ponad 11 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 VI 2012, 16:22:18 (ponad 8 lat temu)
0 0
GENIALNA KSIĄŻKA! Fabuła zaskakująca, pełna uczuć, emocji.. Piękna i niesamowicie poruszająca! Inna niż wszystkie inne książki o miłości, jakie czytałam do tej pory. Niby fikcyjna opowieść, ale jakże prawdziwa...
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 02 VI 2011, 11:36:56 (ponad 9 lat temu)
0 0
Książka jest świetna (skończyłam czytać parę dni temu i od razu sięgnęłam po kolejną pozycję tej autorki ) Myślę, że nie można jej określić ani jako ckliwą ani stonowaną, raczej coś pośrodku. Jest to historia pięknej miłości, która trwa mimo niezliczonych przeciwności losu jak choćby główny problem podróży w czasie. Autorka jednak nie skupia się tylko i wyłącznie na wątku miłosnym, także ciężko okręślić tę pozycję jako zwyczajny romans. Wątki przeplatają się, poznajemy historię wielu bohaterów nie tylko tych 2 głównych, ich problemy i uczucia. Czasem niezliczone podróże Henry'ego potrafią namieszać w głowie czytelnika, ale czyta się łatwo i przyjemnie a zakończenie było dla mnie zaskoczeniem Gorąco polecam!
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2007
ISBN: 8324703012
Ocena: 5.15
Liczba głosów: 40
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: belusia
17 III 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają