[dodaj komentarz]

Komentarze do książki Żona podróżnika w czasie

Dodano: 23 VI 2012, 16:22:18 (ponad 8 lat temu)
0 0
GENIALNA KSIĄŻKA! Fabuła zaskakująca, pełna uczuć, emocji.. Piękna i niesamowicie poruszająca! Inna niż wszystkie inne książki o miłości, jakie czytałam do tej pory. Niby fikcyjna opowieść, ale jakże prawdziwa...
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 02 VI 2011, 11:36:56 (ponad 9 lat temu)
0 0
Książka jest świetna (skończyłam czytać parę dni temu i od razu sięgnęłam po kolejną pozycję tej autorki ) Myślę, że nie można jej określić ani jako ckliwą ani stonowaną, raczej coś pośrodku. Jest to historia pięknej miłości, która trwa mimo niezliczonych przeciwności losu jak choćby główny problem podróży w czasie. Autorka jednak nie skupia się tylko i wyłącznie na wątku miłosnym, także ciężko okręślić tę pozycję jako zwyczajny romans. Wątki przeplatają się, poznajemy historię wielu bohaterów nie tylko tych 2 głównych, ich problemy i uczucia. Czasem niezliczone podróże Henry'ego potrafią namieszać w głowie czytelnika, ale czyta się łatwo i przyjemnie a zakończenie było dla mnie zaskoczeniem Gorąco polecam!
Oceniam książkę na: 5.5
Wszystkich komentarzy: 2

Komentarze użytkowników Facebooka

Informacje

Tutaj wyrazisz swoją opinię, która może zachęcić innych do przeczytania tej książki.

W komentarzach nie wolno zadawać pytań. Służą do tego tematy dyskusji. Niezastosowanie się będzie skutowało usunięciem komentarza.