Kup książkę [edytuj książkę]

Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu

Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”.

Jest jednym z najsłynniejszych współczesnych mówców motywacyjnych. Angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje firmą szkoleniową, nagrywa programy radiowe, pisze bestsellerowe książki i występuje w filmach – by wymienić tylko niektóre z jego licznych aktywności. Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”.

W książce „Niezwyciężony!” Nick podpowiada, jak konsekwentnie stosować wiarę w działaniu w różnych dziedzinach życia – jak przekuć wiarę w czyn w konfrontacji z problemami i wyzwaniami takimi jak:

kryzysy osobiste,
trudności w relacjach z innymi ludźmi,
wyzwania związane z pracą i karierą,
problemy zdrowotne i utrudnienia wynikające z niepełnosprawności,
autodestrukcyjne myśli, emocje i uzależnienia,
nietolerancja, dyskryminacja, znęcanie się i przemoc,
zaburzona równowaga ciała, umysłu, serca i ducha.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Czy jest jakieś bardziej zaszczytne zadanie dla całego narodu, niż być wzorem społeczeństwa, które pokłada ufność w Bogu i powierza Mu rozbite fragmenty swojego życia społecznego, tak aby Pan je posklejał i naprawił? Najnowsza historia tego narodu dowodzi, że Bóg może dokonać niezwykłych cudów pośród ludzi, którzy w nim trwają i którzy pokładają nadzieję w Jego obietnicach."
Dodał: marzyciel Dodano: 28 IX 2016 (rok temu)
0 0


"Pogrążyłem się w depresji. Najchętniej nie wstawałbym z łóżka. Nikt nie lubi czuć się bezradny i bezbronny. Z cała pewnością nie jest dla mnie niczym przyjemnym, gdy przypominam sobie, jak użalałem się nad sobą i pogrążałem się w rozpaczy z powodu czegoś, co okazało się tylko chwilową trudnością. Z drugiej strony jednym z najlepszych sposobów na uwolnienie się od bólu związanego z doświadczeniami z przeszłości jest zastąpienie poczucia krzywdy wdzięcznością."
Dodał: marzyciel Dodano: 29 V 2016 (rok temu)
0 0


"Wiara w Boga nie uwalnia automatycznie od problemów i zmartwień. Nie ubezpiecza od chorób, trudności finansowych, zerwanych związków ani straty najbliższych. Nieszczęścia i tragedie spotykają każdego z nas, ale wierzę, że mają nas one czegoś nauczyć."
Dodał: marzyciel Dodano: 29 V 2016 (rok temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Aetos Media
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788361097457
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
11 VI 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają