[edytuj autora]

Grzegorz Kaźmierczak

Zdjęcie Grzegorz Kaźmierczak
Grzegorz Kaźmierczak - autor książki pt. "Królestwo serca czyli jak rozmawiać z Bogiem" oraz praktycznego przewodnika rozwoju duchowego pt. "Potęga serca". W centrum zainteresowań pisarza leży m.in. uzdrawianie, bioenergoterapia, rozwój duchowy, psychosomatyka, symbolika ciała, reinkarnacja, astrologia, numerologia i radiestezja. Jak sam twierdzi - celem jego życia jest pomaganie innym.

"Dar mojego pomagania jest dla tych, którzy to poczują w swoim sercu i są gotowi na spotkanie z moim szamanizmem, którego w ciągu wielu wcieleń w różnych kulturach doświadczałem. Dar szamanizmu, który płynie z mego serca, to magnetyzm samoczynnie wprowadzający Cię w stan współodczuwania koherencji serca przez co wejście w stany umożliwiające dotarcie do najgłębszych zakamarków twojej istoty, do blokujących Cię doświadczeń, staje się proste.

Nie jest mi potrzebne wprowadzanie Cię w jakiekolwiek stany poprzez techniki regresingu, hipnozy, a mimo to wielu z was odczuje, iż zmieniły się wibracje i przestrzeń, w której się znaleźliście. Jeśli przyczyny tkwią w twoich wcielaniach, odnajdziemy to, w sposób wyważony, aby zbyt wiele nie dawać pożywki, dla ciekawości wypływającej z EGO. Dalszym etapem mojej pomocy jest ukazanie Ci przyczyn Twego utkwienia, twoich chorób czy kłopotów oraz wskazanie jak Ty sam w prosty sposób możesz oczyścić przyczyny zagubienia i podążyć najlepszą dla Ciebie drogą. Nie ma lepszych, ani gorszych, różnimy się głównie kolejnością wyzwalanych darów, dlatego dar mojego praszamanizmu jest darem wymiany w naukach wzajemności naszej, pomocą w ziemskich naszych zagubieniach.

Ukochani, nie łudźcie się, że ktoś za was coś zrobi, że ktoś uzdrowi doskonałe Dziecko Boga, którym jesteście. Nie miejcie też złudzeń, że dostaniecie coś za darmo, bez własnej pracy, za to, co w swej bezmyślności długo traciliście". Grzegorz Kaźmierczak

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Ptaki są mistrzami na swym etapie, a w roli jaką przyjęły w cudownej inscenizacji Ziemi uczą was swoim światem, jednak niczego nie nauczając. W żaden sposób nie próbują was zmienić, a pozwalają, abyście w najlepszym dla siebie momencie sami się przebudzili. Tak mówi im miłość, którą czują w sercu, a to zgubił człowiek, bo odszedł od serca i potrzebuje to sobie teraz przypomnieć."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 II 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Posługując się umysłem, nie byliście świadomi, że to sami kreujecie swoją rzeczywistość. Próbowaliście zmieniać innych, walczyć z innymi, poprawiać doskonałość swoich ciał, bo zapomnieliście, że to wasza świadomość tworzy to wszystko i że cały świat zewnętrzny oraz wasze ciało wypływa z piękna waszego serca."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 II 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Popatrzcie teraz sercem na przestrzeń boską swego życia i skierujcie uwagę na domownika, który jest tak blisko was, choć tak mało zauważalny. Jego wibracje przynoszą wam boskość i mają tonacje dźwięków miłości zawartych w swym śpiewie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 II 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Miravelle
25 IX 2012 (ponad 7 lat temu)

Statystyki pisarza

7 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają