Kup książkę [edytuj książkę]

Potęga serca

Książka Grzegorza Kaźmierczaka „Potęga serca” jest publikacją dla tych „którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną.” Autor porusza w niej „temat budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie korzysta z dorobku bogactwa wytworów technik iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście.”

"Potęga serca" to książka, która jest „darem, pochodzącym od Waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z Was, niezależnie od waszej świadomości tego, w kogo lub, w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy wewnętrznej mądrości.” – pisze autor książki. Jego zdaniem to właśnie poprzez serce jesteśmy w stanie zrozumieć samego siebie i żyć dzięki temu w harmonii z własnym sobą i otaczającym nas światem. „Dając wam tę książkę, otrzymujecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie, jest indywidualną decyzją każdego z Was.”

Książka ukazała się na rynku i została wydana przez Wydawnictwo Psychoskok, porusza tematy czysto duchowe, jest więc praktycznym poradnikiem duchowości człowieka. To lektura dla szukających nowych rozwiązań w dążeniu do doskonałości i ogólnej wewnętrznej poprawy własnych odczuć. Dostępna w formie ebooka w wielu księgarniach internetowych. Zachęcam do zapoznania się z tematyką książki, która zawiera ponad 90 różnych zjawisk i rozważań autora nad potęgą jaka drzemie w nas samych, a źródłem której jest nasze serce. - http://www.ebooki123.pl/potega-serca_p20

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok Wydawnictwo
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-6354-813-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 IX 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają