[dodaj do znajomych]

Profil Crazy342 kobieta

Imię: Janka E-mail: dla zalogowanych
Wiek: 31 lat Gadu-Gadu: dla zalogowanych
Status: Offline Skype: dla zalogowanych
Dołączył: 17 V 2009 Na stronie: 1 dni 9h 33min 37s
Ostatnio widziany: 03 VII 2019 (ponad 7 lat temu)

Ulubione książki użytkownika

Dziedzictwo: Brisingr
Christopher Paolini

Info: tyt. oryg.: Brisingr tłum.: Paulina Braiter str.: 704 cykl: Dziedzictwo tom 3 Opis: Eragon i jego smoczyca Saphira ledwie uszli z życiem z ogromnej bitwy z wojownikami Imperium na Płonących Równinach. Teraz muszą stawić czoło kolejnym niebezpieczeństwom – a także splątanej sieci...

Ocena użytkownika: 6
Złodziejka książek
Markus Zusak

Rok 1939. Dziesięcioletnia Liesel mieszka u rodziny zastępczej w Molching koło Monachium. Jej życie jest naznaczone piętnem ciężkich czasów, w jakich dorasta. A jednak odkrywa jego piękno – dzięki wyjątkowym ludziom, których spotyka, oraz dzięki książkom, które kradnie. Info: Tytuł oryginalny: The...

Ocena użytkownika: 6
Dziedzictwo: Eragon
Christopher Paolini

Info: tyt. oryg.: Eragon tłum.: Paulina Braiter str.: 495 cykl: Dziedzictwo tom 1 Opis: Książka opiera się na znanym starszej generacji czytelników archetypie dorastania młodzieńca, jego dojrzewania , poszukiwania nauczyciela i spełnieniu wyznaczonej przez los, czasem fatum, misji. Erag...

Ocena użytkownika: 5.5

Aktywność użytkownika

Crazy342 polubił książkę Pokuta
Crazy342 przeczytał książkę Wysoko wrażliwi. Jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza
Crazy342 planuje przeczytać książkę Pachnidło. Historia pewnego mordercy
Crazy342 ocenił na 5.0 książkę Wysoko wrażliwi. Jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza
Crazy342 polubił pisarza Elie Wiesel
Crazy342 ocenił na 6.0 pisarza Elie Wiesel
Na profilu Crazy342 dodano komentarz 18 VI 2014 (ponad 12 lat temu)

Komentarze

Dodano: 08 VI 2014, 23:55:33 (ponad 12 lat temu)
Zgadzam się z Tobą. Nie ma co robić afery bo faktycznie, wszyscy cieszyliśmy się z wygrania Ligi Światowej w 2012 roku, a na Igrzyskach dostaliśmy lanie nawet od Australii. Nasza młodzież spisywała się całkiem nieźle, ale zabrakło mi w ich grze agresywności, którą mieli w meczach z Brazylią. Zabrakło też oczywiście doświadczenia, ale generalnie wywarli na mnie dobre wrażenie, zwłaszcza Buszek i Mika, którzy choć zaliczali wpadki to w ogólnym rozrachunku wypadli całkiem przyzwoicie. Moim zdaniem najgorzej dziś grał Bociek i nie rozumiem dlaczego Konarski nie został dłużej na boisku. Podobała mi się współpraca Drzyzgi ze środkowymi . Bardzo fajnie to wyglądało. A no i pipe im wychodził . Mam nadzieję, że u nas w Katowicach i w Łodzi nasza wzmocniona kadra poradzi sobie lepiej. Chciałabym, żebyśmy się jednak zakwalifikowali do Final Six tegorocznej LŚ . Żałuję tylko, że nie będę na meczach z Włochami u nas, w Polsce. Ale się r
Dodano: 08 VI 2014, 21:38:33 (ponad 12 lat temu)
Jak tam, próba się udała ? Ja oglądam mecz chłopaków i na razie gramy średnio. Choć wysoka wygrana w trzecim secie daje jeszcze nadzieję .
Dodano: 06 VI 2014, 11:07:43 (ponad 12 lat temu)
Trzymam za chłopaków kciuki . A jaką masz próbę jeśli można spytać ?
Dodano: 05 VI 2014, 16:45:48 (ponad 12 lat temu)
Mnie też się podoba to jak mówi po polsku. Coraz lepiej sobie radzi . Zamierzasz oglądać jutro mecz z Włochami? Bo ja tak .
Dodano: 05 VI 2014, 10:39:18 (ponad 12 lat temu)
Tak, masz rację . Wkurza mnie jak kibice skupiają się na klubach, gdy trwa sezon reprezentacyjny. Na przykład ostatnio, gdy graliśmy z Brazylią w eksperymentalnym składzie i wygraliśmy, to posypały się komentarze jakby to "Resovia pokonała Wielką Brazylię". Albo niektórzy twierdzą, że Stephane powołał do kadry swoich kolegów ze Skry. Żałosne to jest .
Dodano: 04 VI 2014, 20:51:50 (ponad 12 lat temu)
Ja oczywiście też kibicuję reprezentacji Polski , ale co do klubu to się zdecydowanie różnimy . Ja kibicuję Skrze Bełchatów .
Dodano: 04 VI 2014, 17:18:04 (ponad 12 lat temu)
Dziękuję za zaproszenie .
Kibicujesz jakiejś konkretnej drużynie ?
Dodano: 14 XI 2009, 21:19:26 (ponad 17 lat temu)
Dziękuje za zaproszenie!
Pozdrawiam
< 1 2 
Wszystkich komentarzy: 18

O mnie

Użytkownik nie dodał jeszcze informacji.

Statystyki czytelnika

+28 zdobytych plusów (co to?)
123 przeczytanych książek
3 dodanych recenzji

[załóż grupę]Grupy

Pomoc kolegom i koleżankom w przygotowaniu do "egzaminu dojrzałości", pomocna literatura, film czy muzyka w stworzeniu prezentacji maturalnej i wszystko inne co Wam się nawinie :)
Mam kilka pytań. Nie wiedziałam za bardzo, gdzie je zadać, więc piszę tu. Przepraszam, ale nie korzystałam tu raczej z forum i nie wiem. Proszę o przeniesienie, jeżeli piszę w złym miejscu.
Tagi: pytania, problemy