Kup książkę [edytuj książkę]

Wybuch

Tytuł oryginalny: Outrage

Frank Bell jest wziętym autorem scenariuszy telewizyjnych. Mieszka w Kalifornii z żoną Margot i jedynym synem Dannym. Jego spokojne życie przerywa zamach na szkołę podstawową w Los Angeles, której uczniem jest Danny, a do której uczęszczają głównie dzieci gwiazd Hollywood. Terroryści zabijają kilkadziesiąt osób, w większości kilkuletnie dzieci. Ginie także Danny.
Tymczasem zamachy bombowe nie ustają. W Los Angeles giną setki ludzi, bomby wybuchają przede wszystkim w miejscach związanych z amerykańskim przemysłem rozrywkowym i telewizją.
Spotkanie z angielskim detektywem, wróżbitą i jasnowidzem, sprawia, że Frank wpada na pomysł, aby skontaktować się z duchem Danny’ego. Przez przypadek wpada na trop terrorystów…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 VIII 2012, 17:48:12 (ponad 6 lat temu)
0 0
„Wybuch” to trochę taka mieszanka- thriller, elementy grozy, trochę fantastyki, wątek miłosny. Szczerze mówiąc obawiałam się trochę takiego połączenia, ale autorowi całkiem dobrze i ciekawie. wie. Spędziłam przy tej książce naprawdę miły wieczór. Zaciekawiła mnie i wciągnęła. Nie żałuje, że przeczytała, choć nie jest to jakaś wybitna pozycja Dałabym niższą ocenę, ale jest o pół punktu wyższa, za swojej zagadkowe zakończenie.
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2004
ISBN: 83-7301-502-7
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ViconiaDeVir
05 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają