

| Imię: Asia | E-mail: dla zalogowanych |
| Wiek: 39 lat | Gadu-Gadu: dla zalogowanych |
Status: Offline ![]() |
Skype: dla zalogowanych |
| Dołączył: 26 VII 2009 | Na stronie: 7 dni 20min 16s |
| Ostatnio widziany: 15 VI 2026 (7 dni temu) |
|
Amerykańscy bogowieTytuł oryginału: American Gods Tłumaczenie: Paulina Braiter Rok pierwszego wydania: 2001 Rok pierwszego wydania polskiego: 2002 stron: 608 Po trzech latach spędzonych w więzieniu Cień ma wyjść na wolność. Ale w miarę jak do końca odsiadki pozostają tygodnie, godziny, minuty, sekundy, czuje nar...
Ocena użytkownika: 6
Liżąc ostrzePrzeszłość jest za mgłą. Przyszłość tym bardziej. ON czai się w teraźniejszości... liżąc ostrze! Dokądkolwiek idziesz, bądź pewien, że błądzisz! Jakub Ćwiek - autor opowiadań o Kłamcy - tym razem zaprasza Czytelników do mrocznego świata z pogranicza kryminału i horroru. Tu źli potrafią pomóc, a dob...
Ocena użytkownika: 6
Weronika postanawia umrzećtytuł oryginału: Veronika decide morrer stron: 222 Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się jedynym ratu...
Ocena użytkownika: 6
ViconiaDeVir polubił książkę Wiedźmin: Ostatnie Życzenie
ViconiaDeVir przeczytał książkę Schronisko które przetrwało
ViconiaDeVir planuje przeczytać książkę Na krawędzi
ViconiaDeVir aktualnie czyta książkę Czerwony rycerz
ViconiaDeVir ocenił na 4.5 książkę Schronisko które przetrwało
ViconiaDeVir polubił pisarza Terry Pratchett
ViconiaDeVir ocenił na 6.0 pisarza Gabriel Leonard Kamiński
Na profilu ViconiaDeVir dodano komentarz 11 VII 2011 (ponad 15 lat temu)
Tekścik się znajdzie? ^^;
Poniedziałek mamy i prosimy o nowy tekścik ^^
Co poniedziałek
. Z góry dzięki ^^
. Jak nie na ten, na kolejny numer
Numery zamykamy w piątki. I raczej po jednym tekście na numer wychodzi dla każdego, bo trzeba mieć czas, kiedy to złożyć. W sumie recenzje nie muszą być nowe, tak naprawdę możesz przesłać z tych, które już masz, ale jeśli chcesz specjalnie dla nas je robić - będziemy zaszczyceni
.
Nie wiem, czy to chciałaś wiedzieć, ale napisałam wszystko, co wiem
Wpadłam na Twojego bloga i co widzę? Ładne, zgrabne recenzje... Może chciałabyś je zamieszczać także w Debiutexcie?