Kup książkę [edytuj książkę]

Uciec od siebie, czyli Oni i Dżej

"Uciec od siebie czyli Oni i Dżej" to kontynuacja przygód bohaterki Emmy Dżej Blum z pierwszej książki pt "Ja, Oni i Dżej".

Emma po wielu perypetiach, które towarzyszyły jej w pierszej części przygód, zamieszkała w Barcelonie ze swoim partnerem. Niepoprawna romantyczka, która szukała tej jedynej i prawdziwej miłości, wydaje się być bardzo szczęśliwa. Nareście znalazła swoje miejsce na ziemi i mężczyznę, którego kocha z wzajemnością. Nareście poradziła sobie ze swoją podwójną osobowością. Odnalazła harmonię pomiędzy Emmą - depresyjną postacią nieradzącą sobie z poprzednim związkiem a Dżej - szaloną imprezowiczką, która korzystała z życia, nie zważając na konsekwencje. Wydawać by się mogło, że nic już tego nie zmieni. Że Emma i Norman osiedlili się w słonecznej Hiszpanii i pozostaną na zawsze razem w swoim małym lawendowym raju. Prowadząc wspólnie kawiarnię, spotykając się z przyjaciółmi, zapełniając sobą czas.

Tymczasem... Na lekcjach hiszpańskiego Emma poznaje Bernarda...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"To ja. Emma Dżej Blum. Emma po babci. Dżej? Właściwie trudno wyjaśnić. Rodziców poniosła fantazja. Fani agenta 007 nadali mi takie oto drugie imię..."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 X 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Przeszłam długą drogę, szukając szczęścia. Już wydawałoby się, że je mam, ale rozprysło się na milion kawałków. Rozprysło i zraniło jak mój pierwszy partner."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 X 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Dżej to moja druga, ciemna strona. (…) Dżej to moja odskocznia. Jakby druga osobowość, która nie przejmuje się życiem i bierze z niego wszystko, co daje. Bawi się i lubi towarzystwo."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 X 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-613-7
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 X 2016 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają