Kup książkę [edytuj książkę]

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Biblia Tysiąclecia

Biblia Tysiąclecia to najpopularniejsze narodowe wydanie Pisma Świętego. Zawiera jedyny polski tekst Pisma Świętego, zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski, przystępne komentarze - przypisy, mapy oraz podręczny słownik biblijny. Biblia - "Księga Życia" - Verba Sacra - jest bez wątpienia najwspanialszym z dzieł w historii świata, bestsellerem wszech czasów. Polskie tłumaczenie z języków oryginalnych, znane pod historycznym już tytułem Biblia Tysiąclecia jest szczególnym znakiem obecności Boga i Jego Objawienia w najnowszej historii naszego narodu.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!"
Dodał: Siriushim Dodano: 08 V 2012 (ponad 8 lat temu)
+5 0


"Boże, Ty znasz moją głupotę"
Dodał: emilwch Dodano: 06 I 2011 (ponad 10 lat temu)
+4 0


"Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar jej to żar ognia, płomień Pański. Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią jej rzeki. Jeśliby kto oddał za miłość całe bogactwo swego domu, pogardzą nim tylko."
Dodał: Siriushim Dodano: 08 V 2012 (ponad 8 lat temu)
+3 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Czy ktoś wie, gdzie można dostać Biblię, która jest cała w oryginalnym języku, jednak każde słowo jest przetłumaczone na język polski w przypisach? Jakie jest to wydanie? Z tego co słyszałam, interpretując Biblię z języków oryginalnych, można o wiele...
Dodano: 24 VIII 2011, 23:30:21 (ponad 9 lat temu)
Przeczytał ktoś z was całą Biblię czy może tylko znacie fragmenty wysłuchane na liturgii lub czytaliście kilka ksiąg na konkursy religijne?
Dodano: 22 III 2010, 20:18:23 (ponad 11 lat temu)
I Kor, 13 Jak wiadomo istnieje wiele polskich "wersji", wiele przekładów Biblii, oprócz tego najbardziej chyba znanego z Biblii Tysiąclecia, może macie jakieś dobre przekłady np. głębiej oddające sens przesłania, albo lepsze pod względem artyzmu?? J...
Dodano: 22 III 2010, 18:48:34 (ponad 11 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Pallottinum
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7014-419-7
Ocena: 5.17
Liczba głosów: 49
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ticket
26 VIII 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają