Kup książkę [edytuj książkę]

W głębi lasu

Najnowsza powieść niekwestionowanego mistrza thrillera z fabułą stworzoną według sprawdzonej recepty Alfreda Hitchcocka - najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie musi wzrosnąć. Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne, ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie rozpoznaje ofiarę tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy jego siostra żyje? Jaką tajemnicę skrywa milczący las? Co naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej nocy?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nie mam wielu prawdziwych przyjaciół, dlatego ci, których mam, są dla mnie ogromnie ważni. Są starannie dobrani i kocham ich wszystkich."
Dodał: disappear Dodano: 12 III 2011 (ponad 10 lat temu)
+5 0


"Żałosne, ale czasem wystarczyło coś czuć. Nieważne, czy to bolało czy nie. Byle coś czuć."
Dodał: ViconiaDeVir Dodano: 29 VIII 2009 (ponad 11 lat temu)
+3 -1


"śmierć jest czystą, destrukcyjną siłą, jak kula do burzenia murów. Uderza, niszczy twoje życie i zaczynasz je odbudowywać. Natomiast niewiedza - ta niepewność, ten cień wątpliwości - bardziej upodabnia śmierć do działania termitów (..) Zżera cie od środka. Nie możesz tego powstrzymać. Nie możesz odbudować swego życia, ta niepewność będzie cie dręczyć."
Dodał: olii Dodano: 20 V 2013 (ponad 7 lat temu)
+2 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 II 2014, 13:27:34 (ponad 7 lat temu)
0 0
Marzyłam ostatnio o takiej powieści, która mnie wciągnie na kilka godzin. Coben mnie nie zawiódł. Stworzył genialną intrygę, gdzie wszystko było zagadką. Podsunął mi różne tropy, a także te mylne i świetne zwroty akcji. Napięcie towarzyszyło mi od początku do końca. I przede wszystkim po przeczytaniu ostatniej strony długo "siedziała" mi w głowie, myślami ciągle do niej wracałam. Absolutnie polecam
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania: 2009
ISBN: 9788373596993
Ocena: 5.08
Liczba głosów: 60
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Karolina
27 II 2009 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają