Kup książkę [edytuj książkę]

Zachowaj spokój

Nowy bestseller mistrza thrillera, w którym niepowiązane ze sobą wątki łączą się w najmniej spodziewany sposób, ukazując dramat zwykłych ludzi zamieszanych w coś, czego znaczenia nie są w stanie pojąć. Każda rodzina ma swoje tajemnice...Rodzice Adama Baye, zaniepokojeni tym, że po samobójstwie kolegi z klasy ich szesnastoletni syn zamknął się w sobie, instalują na jego komputerze program szpiegowski. Śledzą każdy ruch chłopaka, każdy wysłany i odebrany e-mail. Ze zgrozą odkrywają wiadomość przesłaną przez anonimowego nadawcę, który każe mu siedzieć cicho. Czy Adam wie coś na temat samobójstwa? I co ma wspólnego z brutalnym zabójstwem na przedmieściach Nowego Jorku, nad którego zagadką pracuje detektyw Loren Muse? Dlaczego rodziną Baye interesuje się FBI?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nie można się przygotować na prawdziwe cierpienie. Musisz pozwolić, żeby rozdarło cię na strzępy."
Dodał: ViconiaDeVir Dodano: 29 VIII 2009 (ponad 11 lat temu)
+6 0


"Mówi się o różnych fazach żałoby- zaprzeczeniu, złości, targowaniu się, depresji, akceptacji- lecz tragedia powoduje, że te stadia stapiają się ze sobą. Nigdy nie przestajesz czegoś negować tego, co się stało. Zawsze tli się w tobie gniew."
Dodał: katie157 Dodano: 30 I 2013 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"-Wszystkie nasze decyzje rodzą konsekwencje, Pietra. Wszyscy codziennie bawimy się w Boga. Kiedy kobieta kupuje sobie nową parę drogich butów, nie daje tych pieniędzy na jedzenie dla kogoś, kto umiera z głodu. W pewnym sensie te buty są dla niej ważniejsze niż ludzkie życie. Wszyscy zabijamy, żeby uczynić nasze życie wygodniejszym. Nie przedstawiamy tego w taki sposób, jednak to właśnie robimy."
Dodał: ViconiaDeVir Dodano: 28 VIII 2009 (ponad 11 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 26 VI 2014, 13:40:55 (ponad 6 lat temu)
0 0
"Zachowaj spokój" wciąga już od pierwszych stron, przez powieść brnie się lekko i przyjemnie, z tym fantastycznym uczuciem napięcia. Coben po mistrzowsku pokazał, jak kilka pozornie nie istotnych faktów, może łączyć się w całość. Polecam
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7359-924-6
Ocena: 5.01
Liczba głosów: 41
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
31 VII 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają