Kup książkę [edytuj książkę]

Wzgórze młynarza

Czytelnicy, którzy wzruszyli się powieścią „Pierścionek z cyrkonią” Krzysztofa P. Łabendy ponownie mają okazję spotkać się z Małgorzatą i Piotrem. Autor kontynuuje swoją pełną muzyki, barw i smaków powieść o miłości. Jak wiemy z pierwszej części - miłości odzyskanej. Tym razem jednak nad związkiem Małgorzaty i Piotra niespodziewanie zaczynają gromadzić się czarne chmury, z których rozpęta się dramatyczna i tragiczna w skutkach burza. Wywoła ją inna miłość. Miłość pięknej studentki do swojego wykładowcy – Piotra Bonerskiego. Miłość chora w swej zaborczej bezkompromisowości, miłość bez trudu zamieniająca życie w prawdziwe piekło. Czy związek Małgorzaty i Piotra będzie w stanie przetrwać zbliżający się kataklizm? Po (niejednoznaczną) odpowiedź odsyłam na strony powieści „Wzgórze Młynarza” Krzysztofa P. Łabendy.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Młynarzowym marzeniom i biedzie, spychającej te marzenia w krainę niemożności i rozpaczy, od dłuższego czasu przyglądał się łowca okrutny i cierpliwy – szatan. To on od wielu lat sprawiał, że rzeka stworzona do pracy dla człowieka nie była w stanie tej pracy wykonywać."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 02 IV 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Ojciec, który to kiedyś kupił za bezcen, traktuje Wzgórze Młynarza jak swoją ostoję, miejsce, gdzie może, gdy tylko chce, zaszyć się samotnie w ciszy lub podejmować bliskich przyjaciół. Teraz to także i moja ostoja i niech tak pozostanie. Moja i, wierzę w to głęboko, tego, z kim podzielę życie. Wówczas to miejsce w pełni ożyje."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 02 IV 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Patrzył wówczas na wzgórze tkwiące niemal pośrodku jego posiadłości i wyobrażał sobie, że na jego szczycie stoi wiatrak, a jego skrzydła wirują popychane podmuchami wiatru i poruszają żarna, spod których sypie się mąka i pieniądze dla niego. Tylko to sobie jednak wyobrażał, bo żyjąc w biedzie nie miał dość pieniędzy, by to marzenie zrealizować. Nie widział sposobu, by przerwać ten zaklęty krąg niemocy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 02 IV 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-356-3
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
02 IV 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają