Kup książkę [edytuj książkę]

Zaświaty za kulisami

„Zaświaty za kulisami” Piotra Kociszewskiego to książka przełamująca stereotypy dotyczące różnego typu kontaktów z zaświatami, duchami czy energiami nie z naszego fizycznego świata. Autor sprowadza te kontakty „na ziemię”, obnaża je, ukazuje od ludzkiej, zwyczajnej strony, dalekiej od mistycyzmu, bez otoczki wiedzy tajemnej. Dzieli się z czytelnikami własnymi, także trudnymi doświadczeniami w tym względzie. Krok po kroku uczy, jak nawiązać kontakt z energiami poprzez pismo automatyczno-intuicyjne z pełną świadomością. Sugeruje pracę w grupie, która daje większe możliwości oraz bezpieczeństwo. Zaleca nieufność, sprawdzanie, z kim mamy do czynienia, przestrzega, żeby nie wierzyć bezkrytycznie we wszystko, co piszą i mówią energie. Nie wszystkie są pozytywne i nie wszystkie chcą nam pomóc, nawet jeśli zapewniają o miłości. Autor podkreśla znaczenie wiedzy – im więcej wiemy o zaświatach, tym trudniej im nami manipulować i tym skuteczniej potrafimy się bronić. Pokazuje też, jak dużo możemy zyskać dzięki informacjom przekazanym przez pozytywne, wysoko rozwinięte energie. Autor obala mity dotyczące egzorcyzmów oraz opętań. Poleca nawiązywanie kontaktów z bliskimi osobami, które odeszły w zaświaty. Próbuje wyjaśnić, dlaczego Kościół stara się utrzymać ludzi w niewiedzy, utrzymując wiarę dogmatyczną.
http://autorzy365.pl/ksiazka/3852/zaswiaty-za-kulisami

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Podróże astralne nie są szkodliwe dla naszego ciała fizycznego, wręcz przeciwnie. Z relacji osób, które je odbyły wynika, że stan ich zdrowia uległ znacznej poprawie, dzięki energii kosmicznej. Ciekawym przykładem jest Rosjanka, opisująca stan swojej śmierci klinicznej trwającej dwa dni."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Poziom astralny jest o jeden stopień wyżej niż poziom materialny, dlatego też istnieją tam większe możliwości, zarówno jeżeli chodzi o doświadczenie przyjemności, jak i o dalszy rozwój duchowy. Otwierając się przed istotą duchową, możliwości są wyższego rzędu, dlatego też trzeba odpowiedniej inteligencji i dużej dozy rozsądku, aby móc z nich skorzystać (...)."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Przeciwnicy istnienia zjawisk, których nie da się wytłumaczyć przy obecnym stanie wiedzy, twierdzą, że to jest pseudonauka. Niestety, jak zwykle, naukowcy nie kwapią się ani nie angażują, aby z powagą zagłębić się w ten temat. Wolą krytykować, bazując na własnych dogmatycznych wzorcach wiedzy, niż badać konkretne przykłady, np. ludzi uduchowionych manipulujących materią, czyli zajmujących się materializacją i dematerializacją."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 I 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-151-4
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
13 I 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają