Kup książkę [edytuj książkę]

Jak zrobiłem z piekła raj

Dlaczego człowiek wpada w sidła nałogu? Daje mu się zniewolić i zapanować nad swoim życiem? W książce pt. „Jak zrobiłem z piekła raj”, swoją historię opowiada Aquarius – mężczyzna, który „przygodę” z alkoholem rozpoczął już w wieku 16 lat. Trwała ona 10 długich lat. Lat, w których butelka stała się najlepszą przyjaciółką i powierniczką codziennych trosk. Lat, w których liczyło się przede wszystkim picie. Było ponad rodziną, ponad pracą. Sam autor wspomina to tak: „nie interesowało mnie nic po za sobą, żona, córka były, bo były. Liczyły się wyłącznie moje potrzeby!” Rozpoczęło się niewinnie – imprezy, zabawa w DJ’ki, zakrapiane spotkania z kolegami, romantyczne wieczory z ukochaną przy winie… W końcu codzienne picie, nawet w pracy, chomikowanie zapasów. Każdy powód był dobry, by się napić. W końcu nadeszła pora otrzeźwienia. Czas było z tym skończyć. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – by wygrać swoje życie. By czerpać z niego to, co najlepsze. Nadszedł czas, by pogodzić się ze słabością, jaką jest nałóg i zaakceptować obowiązujący stan rzeczy i zacząć walczyć! „Jak zrobiłem z piekła raj” to książka dla tych, którzy potrzebują pozytywnej motywacji do tego, by uwolnić się ze szponów nałogu. By zrozumieć, jak jest zgubny i wyniszczający. To książka dla wszystkich, którzy chcą walczyć o lepsze życie!
http://autorzy365.pl/ksiazka/4074/jak-zrobilem-z-piekla-raj

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zasłyszane: "Jakiś czas temu krążył po górach człowiek, który po dość długiej wędrówce postanowił wrócić do domu. Było już dość późno, zrobiło się ciemno a góry zatonęły we mgle. Człowiek schodził bardzo ostrożnie , pokonując różne półki skalne. W pewnym momencie widoczność spadła do zera, on z ostatnią liną zaczął opuszczać się z kolejnego występu skalnego. Lina okazała się zbyt krótka i zawisł na jej końcu bez gruntu pod stopami, których prawie już nie dostrzegał we mgle. Nie wiedział co ma zrobić, w górach nie było gdzie się ukryć, a powrót do domu zakończył się wraz z liną. Poprosił Boga o pomoc - Boże pomóż, co mam zrobić?
Bóg odpowiedział - odetnij linę!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 04 IV 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Chcę lub nie. Ja wiem, że nie chcę pić i ryzykować wypicia. Odmawiania nauczyłem się nie przez ucieczkę, czyli nie „nie mogę”,, nie przez atak, czyli „jak jeszcze raz mnie o to poprosisz, to masz w ryja”, tylko przez prawdę: „nie piję, bo mam już dość wypite, bo jestem uzależniony, bo nie panuje nad sobą, bo mam alergię, bo po prostu nie piję”. PRAWDA JEST ŹRÓDŁEM WYZWOLENIA powiedział kiedyś wielki mistrz."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 04 IV 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Może to jednak głód lub nawrót? Zmiana optyki, robienie globala."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 04 IV 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379001590
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
04 IV 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają