Kup książkę [edytuj książkę]

Crew

Wampiry to postacie będące wytworami naszej wyobraźni z bajek dla dorosłych, które zajmują tysiące stron powieści i tysiące klatek filmów. W masowej kulturze postacie te bardzo się rozpowszechniły i wciąż budzą emocje w odbiorcach dzięki swej niesamowitości. Tym tropem podąża także najnowsza powieść Patryka Nowodworskiego pod tytułem „Crew”. Jest to horror, który opowiada historię romansu, który 'dotknie' Amelię – kobieta wampir oraz Krzysztofa – fotograf. Jest również kryminałem, ponieważ tropem zakochanych podąża Tomasz – inspektor policji. Akcja powieści toczy się w normalnej rzeczywistości, w którą wpleciono nadprzyrodzone postacie wampirów. Wampiry, o istnieniu których ludzie - z wyjątkiem specjalnej oraz tajnej jednostki policji powołanej do walki z nimi – nie mają pojęcia. Powieść rozpoczyna się w lokalu o nazwie „Crew” . W niej siedzi pewnego dnia samotny mężczyzna w średnim wieku, który jest mocno zmęczony i zniechęcony swoim życiem, które poprzez liczne zdrady doszczętnie zmarnował. Nie oczekuje on zbyt wiele od dzisiejszego dnia, ale właśnie to tu, życie go zaskakuje. W jego towarzystwie nagle pojawia się atrakcyjna blondynka. Sytuacja rozwija się pomyślnie i Krzysztof, bo tak ma na imię nasz bohater, ostatecznie ląduje z piękną nieznajomą w hotelowym łóżku. Jednak o poranku z tej przygody wyłaniają się nowe nieoczekiwane dla niego skutki. Okazuje się że spędził on noc z wampirzycą i właśnie został przemieniony w tego rodzaju monstrum. Jego życie, to dawne, kończy się a zaczyna zupełnie inna egzystencja, pełna grozy, żądzy krwi i pełnych napięcia polowań na swe ofiary. Przemiana Krzysztofa w wyniku kontaktu z wampirzycą jest tylko połowiczna, aby się dokonała w pełni musi on zamordować swą żonę...
http://www.ebooki123.pl/crew_p275

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Amelia leży na łóżku z rozłożonymi szeroko nogami, pomiędzy którymi zmysłowym posuwistym ruchem, pracuje jeden z mężczyzn, zaś drugi z nich, klęczy nad jej głową, wkładając jej w usta swój „interes”. Obydwoje są spoceni, ale sądząc po wyrazie ich twarzy, wyjątkowo zadowoleni."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 X 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Wracając do tamtej nocy, orgazmy, jakie wtedy miałam były … cudownie delikatne, dyskretne i łagodnie mocne. Całkowity finał nastąpił w pozycji 69 i w tej pozycji nakryli nas jej rodzice. Jak się okazało, stali tam dobre pięć minut, patrząc jak liżąc się wzajemnie doprowadzamy się do szczytowania"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 X 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Całując Amelię, w tym momencie, w tej chwili, zrozumiałem, że ona ma rację, że kocham ją. Nie rozumiem tylko, dlaczego tak szybko ją pokochałem i nie wiem jeszcze na ile mocno."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 X 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788379001170
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
14 X 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają