Kup książkę [edytuj książkę]

W sidłach hipnozy

W książce „W sidłach hipnozy” Alex Miller holenderski agent wywiadu w stopniu majora razem z innymi agentami próbuje dotrzeć do ukrywanych przez CIA prac w kilku placówkach rozsianych po całym świecie, nad wojskowymi zastosowaniami hipnozy. Nieprawdopodobna, okrutna pułapka, nierozerwalnie łączy tych ludzi, zmuszając do wykonywania narzuconych zadań. Jeśli chcą normalnie funkcjonować, to muszą posłusznie wykonywać kolejne polecenia, które stają się coraz trudniejsze. Czy grupie najlepszych agentów uda się wyrwać z tego koszmaru? Przecież nikt z nich się nie spodziewał, że na przeszkodzie staną dodatkowo ukryte cele innych organizacji a nawet konkretnych państw. Spokoju nie daję im poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, kto tak naprawdę za tym wszystkim stoi?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Procedury badawcze profesor przeprowadził wyjątkowo sprawnie i wykazywał przy tym iście naukowy entuzjazm. Interpretacja wyników zajęła mu tak mało czasu, jakby miał już wszystko przygotowane. Zoja, Bianca i Ada wykazywały duże zainteresowanie zadając ignoranckie pytania, na które o dziwo Soldan odpowiadał cierpliwie i w miarę dokładnie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XII 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0


"- OK. Zakładam, że skoro tu jesteś, to już masz podstawowe informacje. Od dawna znam twoje zdjęcia, więc się nie dziw. Tutaj jesteśmy teraz chyba w jednej drużynie i może będziesz mogła nam pomóc. Pomyślałam też, że ciebie nie znają, a wygląda, że nas chcą zabić. Być może nawet uratowałam ci życie. W końcu ciebie też wysłano do rozwiązania tej zagadki."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XII 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Kiedy drzwi windy otworzyły się, ich oczom ukazał się pusty korytarz. Żadnego personelu. Mimo to pozostawało wrażenie, iż jeszcze przed chwilą ktoś mógł tutaj przeprowadzać zabiegi: sprzęt pozostawał nietknięty i sprawiał wrażenie zbyt drogiego, aby można go ot tak porzucić."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XII 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-479-9
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 XII 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają