Kup książkę [edytuj książkę]

Kobieta, która spadła z nieba

Mariane właśnie poznała smak pierwszego pocałunku. Alice nauczyła się skakać ze spadochronem i zabijać Niemców. Anne-Marie była piękna i przyciągała spojrzenia mężczyzn. Mariane, Alice i Anne-Marie to jedna osoba. Kobieta, która nie cofnie się przed niczym – ani na wojnie, ani w miłości. Bezkompromisowa kobieta szpieg z elitarnej brytyjskiej jednostki SOE staje się bezbronną dziewczyną, kiedy po raz pierwszy przychodzi do niej miłość. "Kobieta, która spadła z nieba" to trzymająca w napięciu opowieść o poświęceniu, odwadze i miłości, która rozkwita pomimo okrucieństwa wojny. Historia inspirowana losami tajnych brytyjskich agentek.[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 IX 2013, 19:44:04 (ponad 7 lat temu)
0 0
Między 1941 a 1944 francuska sekcja Kierownictwa Operacji Specjalnych wysłała w teren 39 tajnych agentek. Kobiet, które musiały praktycznie same radzić sobie z wojenną rzeczywistością. Jedną z nich jest Marianne. Jeszcze dziewczyna po przejściu szkolenia już dojrzała kobieta. Przeżywa pierwsze miłości, wzloty i upadki, strach i ulgę. Chciałabym rzecz, że jest to książka pełna życia. Bo właśnie nasza bohaterka życie pije duszkiem do dna.
spetana-przez-ksiazki.blogspot.com.pl
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 28 VIII 2013, 15:51:43 (ponad 8 lat temu)
0 0
statnia powieść pisarza Simoan Mawera zaskoczyła mnie z wielu powodów. Nie lubię książek o tematyce wojennej, jednak tę czytało mi się bardzo dobrze. Ponadto autor doskonale opisał uczucia, z którymi musiała zmierzyć się główna bohaterka zdeterminowana zarówno w szpiegowskich działaniach jak i sercowych podbojach. Wciągająca, dobrze napisana. Idealna na ostatnie dni lata.
Ode mnie zasłużona 6!
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-832402042-3
Ocena: 5.33
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elfijka
30 VII 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają