Kup książkę [edytuj książkę]

Łza

Nigdy, przenigdy nie płacz… Matka Eureki Boudreaux wpajała córce tę regułę latami. Ale teraz jej matki już nie ma, a wszędzie gdzie Eureka się uda jest on: Ander, wysoki blondwłosy chłopak, który wydaje się wiedzieć wszystko, czego nie powinien, który mówi Eurece, że jest w ogromnym niebezpieczeństwie, który zbliża się do niej coraz bardziej przyprawiając ją o płacz, o jaki nikt wcześniej jej nie przyprawił.

Ale Ander nie zna najmroczniejszego sekrety Eureki: odkąd jej matka utonęła w dziwnym wypadku, Eureka żałuje, że także nie jest martwa. Zostało tak mało rzeczy, na których jej zależy… jej stary przyjaciel Brooks i dziwne dziedzictwo – medalion, list, tajemniczy kamień i starożytna księga przez nikogo nierozumiana.

Książka zawiera w sobie zapadającą w pamięć opowieść o dziewczynie, której złamano serce i która zapłakała cały kontynent aż do morza. Eureka jest blisko odkrycia, że ta historia jest czymś więcej niż tylko opowiastką, że Ander może mówić prawdę… i że jej życie ma w sobie więcej mrocznych podtekstów niż kiedykolwiek sobie wyobrażała.

Premiera: 20 listopad 2013

Z serii Łza

0.5 Last Day of Love
1. Łza
2. Wodospad

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Mi osobiście strasznie podobała się ta książka, już dawno nie czytałam tak porywającej opowieści :)
Dodano: 14 IV 2014, 12:12:44 (ponad 6 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 XI 2013, 21:23:59 (ponad 7 lat temu)
+1 0
Dawno nie czytałam tak cudownej książki! Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia tzn. od okładki Jest piękna, a środek jeszcze lepszy, historia Eureki nie jest taka jak większość tego typu historii, a czytam ich wiele. "Łza" ma głębię, mówi o ważnych dla nastolatka problemach, które zostały ukryte pod płaszczykiem fantastyki.
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 20 VIII 2014, 13:56:34 (ponad 6 lat temu)
0 0
Mogłabym dać tej książce 6, ale nie potrafię. Rzecz w tym, że jej treść jest piękna, poruszająca, ale ciężko było mi się w nią całkowicie wciągnąć. Chyba się nawzajem nie polubiłyśmy tak w 100 procentach. Brakowało mi w niej czegoś, czego nie umiem nawet dokładnie określić, a co mam nadzieję odnaleźć w kontynuacji. Na pewno przeczytam ciąg dalszy. Nie da się zaprzeczyć, że polubiłam Eurekę i ciekawi mnie, jaki jej historia będzie miała finał. Tymczasem jednak pozostaje mi polecenie tej powieści i poszukiwanie odpowiedzi, dlaczego zachowywałam taki dystans w związku z nią...
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Galeria Książki
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-64297-10-6
Ocena: 4.63
Liczba głosów: 18
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Magda1116
27 III 2013 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają