Kup książkę [edytuj książkę]

Poddani Microsoftu

"Poddani Microsoftu" to pamiętnik Daniela Underwooda, testera programów Microsoft. Przerażający opis zdehumanizowanego świata pracoholików, kalek uczuciowych, ludzi praktycznie pozbawionych tożsamości, którzy absolutnie wszystko: zdrowie, czas, życie osobiste - poświęcają na ołtarzu firmy i jej bóstwa, Billa Gatesa
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 IV 2011, 09:52:10 (ponad 9 lat temu)
+1 0
"Poddani Microsoftu" - to miał być pamiętnik jednego z tych "poddanych", ukazujący ich bezbarwne życie i jak w opisie widnieje "kalek uczuciowych". Nic bardziej mylnego.
To dziennik człowieka, który wraz z innymi jest pracownikiem wielkiej firmy, gdzie terminy gonią terminy, a czas pracy trwa od samego rana do późnego wieczora. Mimo tego nawału pracy grupka przyjaciół potrafi zignorować napięty terminarz i wyskoczyć na dłuższy lunch. Taka praca nie jest dla nich satysfakcjonująca (o, ironio) w związku z czym nie wahają się zbyt długo przy zmianie firmy. Odtąd ich życie nabiera trochę innego kształtu.
Ewidentnie to nie są "kalki uczuciowe", nie są również zagorzałymi fanatykami komputerowymi, to ludzie młodzi z ambicjami, którzy nie zapomniają o rzeczywistym świecie.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 1996
ISBN: 83-7180-168-8
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DafNe
06 IV 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają