[dodaj do znajomych]

Profil ViconiaDeVir kobieta

Imię: Asia E-mail: dla zalogowanych
Wiek: 39 lat Gadu-Gadu: dla zalogowanych
Status: Offline Skype: dla zalogowanych
Dołączył: 26 VII 2009 Na stronie: 7 dni 20min 16s
Ostatnio widziany: 15 VI 2026 (7 dni temu)

Ulubione książki użytkownika

Dziewczyna z pomarańczami
Jostein Gaarder

Gaarder ma odwagę zadawać najtrudniejsze pytania, niczego nie owijając w bawełnę: "Co byś wybrał, gdybyś miał taką szansę? Zdecydowałbyś się żyć na Ziemi przez krótką chwilę, aby po kilkudziesięciu krótkich latach zostać wyrwanym z tego świata i nigdy już tu nie powrócić? Czy też byś z tego zrezygno...

Ocena użytkownika: 6
Ostatni wykład
Randy Pausch

To miał być zwykły, pożegnalny wykład nieznanego szerzej profesora kończącego pracę na prestiżowym amerykańskim uniwersytecie Carnegie Mellon w Pittsburghu. I pewnie przemówienie zapamiętałaby jedynie grupka najwierniejszych studentów, gdyby nie to, że zostało ono umieszczone w internecie. Ostatni w...

Ocena użytkownika: 6
Wiedźmin: Ostatnie Życzenie
Andrzej Sapkowski

stron: 288 okładka: miękka wydanie: I seria tematyczna: Wiedźmin Wiedźmin nie jest rębajłą pokroju Conana. To mistrz miecza i fachowiec czarostwa, strzegący moralnej i bilogicznej równowagi w cudownym świecie fantasy. Z woli Sapkowskiego w ów świat pełen potworów i bujnych charakterów, skomplikowan...

Ocena użytkownika: 6

Aktywność użytkownika

ViconiaDeVir polubił książkę Wiedźmin: Ostatnie Życzenie
ViconiaDeVir przeczytał książkę Schronisko które przetrwało
ViconiaDeVir planuje przeczytać książkę Na krawędzi
ViconiaDeVir aktualnie czyta książkę Czerwony rycerz
ViconiaDeVir ocenił na 4.5 książkę Schronisko które przetrwało
ViconiaDeVir polubił pisarza Terry Pratchett
ViconiaDeVir ocenił na 6.0 pisarza Gabriel Leonard Kamiński
Na profilu ViconiaDeVir dodano komentarz 11 VII 2011 (ponad 15 lat temu)

Komentarze

Dodano: 16 XII 2010, 20:30:14 (ponad 16 lat temu)
mi tez wielu rzeczy nie znajduje;/ nie wiem jakim cudem czasem.
Dodano: 16 XII 2010, 20:21:53 (ponad 16 lat temu)
Asiu, dodałaś duplikat, więć mówię Tobie a Ty sobie to zgłoś, bo gdybym ja zgłosiła, to walnęliby Ci minusa niepotrzebnie;)
dam Ci nawet linki
http://www.webook.pl/b-11961,Szosty.html
http://www.webook.pl/b-26534,6_%5B
Dodano: 07 XII 2010, 19:14:56 (ponad 16 lat temu)
Wielkie dzięki teraz tylko muszę się wybrać do empika
Dodano: 07 XII 2010, 17:56:54 (ponad 16 lat temu)
No właśnie muszę kupić koleżance, która gust ma zbliżony do mojego:D dzięki
Dodano: 07 XII 2010, 17:01:27 (ponad 16 lat temu)
Hej Widzę, że przeczytałaś http://www.webook.pl/b-908,Najglupszy_aniol.html
Mam mały dylemat... Czy ta książka nadaje się na prezent ?? I jak ci się podobała ??
:]
Dodano: 22 I 2010, 01:51:17 (ponad 16 lat temu)
druga w nocy, co ty jeszcze robisz bo ja pisałem program w c++
Dodano: 23 XI 2009, 20:08:55 (ponad 17 lat temu)
dokładnie;d ` a co sie teraz stanie? a kim on jest? a czemu tak? a jak to sie skonczy? a fajna ta ksiazka?`
Dodano: 23 XI 2009, 18:25:29 (ponad 17 lat temu)
hahah:D no ja tez bez czytania poszłą, dopiero później za całą serię się wzięłam;D
ja wiem, jak byłam z koleżanką na 3 części, a ona tego nie czytałą i praktycznie cały film jej opowiadałam, bo nic nie kapowała, a spokoju mi nie dawała;D wiec za duzo nie pooglądałam;D
Dodano: 23 XI 2009, 14:25:24 (ponad 17 lat temu)
no ja do dziś pajmiętam jak X lat wstecz moja kuzynka, która asolutnie nic nie czyta czytala HP i kamien filozoficzny.
pozniej za bodajże dwa lata weszło do kin. z moją koleżanka szłyszmy na to tak sceptycznie [wyjazd ze szkoly] wręcz byłysmy od razu na `nie a później, ona stala sie jego najwieksza fanka:D
Dodano: 20 XI 2009, 16:52:11 (ponad 17 lat temu)
wtedy jeszcze w podstawowce byłam na szczescie;D
< 1 2 3  >
Wszystkich komentarzy: 29

O mnie

Użytkownik nie dodał jeszcze informacji.

Statystyki czytelnika

+525 zdobytych plusów (co to?)
861 przeczytanych książek
178 dodanych recenzji

[załóż grupę]Grupy

Niepoważnie o poważnej polityce, jak ktoś woli może być poważnie. Wasze zdanie o tym, co się dzieje na świecie, a szczególnie w Polsce. Jakiego ministra wywieźlibyście na taczkach i ile miała centymetrów największa dziura, w którą wpadliście na polskiej drodze? Czy z Krakowa do Wawy jedzie się dłużej niż do Berlina? Na paradzie machalibyście czerwoną flagą, a może sześciokolorową, czy raczej założylibyście czerwono-biały krawat w paski?
Grupa dla wielbicieli mroku, grozy i wszystkiego co się z tym wiąże. Wampiry, demony, wilkołaki, zombie i inne straszydła - łączcie się!