

| Imię: Asia | E-mail: dla zalogowanych |
| Wiek: 39 lat | Gadu-Gadu: dla zalogowanych |
Status: Offline ![]() |
Skype: dla zalogowanych |
| Dołączył: 26 VII 2009 | Na stronie: 7 dni 20min 16s |
| Ostatnio widziany: 15 VI 2026 (7 dni temu) |
|
Szaleństwo aniołów: Nocny burmistrzLudzie mówią, że jeśli kruki kiedykolwiek opuszczą londyńską Tower, budynek runie i królestwo upadnie. Tak się składa, że nie jest to dalekie od prawdy… Magiczne osłony broniące miasta padają jedna po drugiej: Londyński Mur sprofanowano tajemniczym graffiti, kruki z Tower znaleziono martwe, Londyńs...
Ocena użytkownika: 6
Amerykańscy bogowieTytuł oryginału: American Gods Tłumaczenie: Paulina Braiter Rok pierwszego wydania: 2001 Rok pierwszego wydania polskiego: 2002 stron: 608 Po trzech latach spędzonych w więzieniu Cień ma wyjść na wolność. Ale w miarę jak do końca odsiadki pozostają tygodnie, godziny, minuty, sekundy, czuje nar...
Ocena użytkownika: 6
KłamcaOdkąd nie ma Boga, anioły nie grają fair. I to tłumaczyłoby obecność Kłamcy... Ocalony po szturmie na Valhallę Loki – adoptowany syn Odyna, patron oszustów i zdrajców – postanawia przystać do zwycięzców i staje się anielskim chłopcem na posyłki. Szybko jednak okazuje się, że w świecie, gdzie zabłą...
Ocena użytkownika: 6
ViconiaDeVir polubił książkę Wiedźmin: Ostatnie Życzenie
ViconiaDeVir przeczytał książkę Schronisko które przetrwało
ViconiaDeVir planuje przeczytać książkę Na krawędzi
ViconiaDeVir aktualnie czyta książkę Czerwony rycerz
ViconiaDeVir ocenił na 4.5 książkę Schronisko które przetrwało
ViconiaDeVir polubił pisarza Terry Pratchett
ViconiaDeVir ocenił na 6.0 pisarza Gabriel Leonard Kamiński
Na profilu ViconiaDeVir dodano komentarz 11 VII 2011 (ponad 15 lat temu)
Tekścik się znajdzie? ^^;
Poniedziałek mamy i prosimy o nowy tekścik ^^
Co poniedziałek
. Z góry dzięki ^^
. Jak nie na ten, na kolejny numer
Numery zamykamy w piątki. I raczej po jednym tekście na numer wychodzi dla każdego, bo trzeba mieć czas, kiedy to złożyć. W sumie recenzje nie muszą być nowe, tak naprawdę możesz przesłać z tych, które już masz, ale jeśli chcesz specjalnie dla nas je robić - będziemy zaszczyceni
.
Nie wiem, czy to chciałaś wiedzieć, ale napisałam wszystko, co wiem
Wpadłam na Twojego bloga i co widzę? Ładne, zgrabne recenzje... Może chciałabyś je zamieszczać także w Debiutexcie?