Grupy dyskusyjne, do których należy disappear

Gra polega na znalezieniu trudnego słowa, kończącego się ostatnią literą słowa, które podał poprzedni użytkownik . Np: Humanizm- manufaktura Jeżeli wyraz kończy się na y lub inną samogłoskę i nie możecie znaleźć słowa, to wtedy kierujecie się przedostatnią literą słowa. Np. domy- mikser
Nauka języków obcych - wszystko o kursach językowych ;].
w sensie o wszystkim i o niczym
Chciałbym was zapytać jakie są gatunki i formy literackie w których czujecie się najlepiej. Co wam najbardziej odpowiada, możecie też pisać na jakie problemy poruszane w książkach są wam bliskie. Czy wolicie klasykę, czy literaturę współczesną, ambitną czy byle się coś działo a może jednak styl jest dla was najważniejszy.
Czyli dla fanów, fanatyków i miłośników wszelkiej aktywności sportowej.
Skarb, czyli "zespół cennych przedmiotów" i do tego się tu będziemy odnosić. A mianowicie: wszystko to co można znaleźć w książkach (nie tylko fizycznie), czego można się nauczyć, jakie są korzyści, co można zyskać, co można "wynieść", etc.
Uczysz się jakiegoś języka? A może i więcej? To wbijaj do naszej grupy jak najszybciej!
Wszyscy kłamią... Ale jedno jest prawdą: kochamy House'a i jego ekipę.
Tagi: house, lekarze, serial
Grupa dla miłośników wszelkiego gatunku zwierząt :D
Wszystko na temat Facebooka.
Kochasz ciężkie brzmienia czy może jesteś miłośnikiem muzyki klasycznej? Bez względu na to jaka będzie odpowiedź - jest to grupa dla Ciebie. Zapraszam do dyskusji o Waszych ulubionych wykonawcach, gatunkach oraz wszystkim co wiąże się z szeroko pojętą muzyką.
Grupa dla wszystkich użytkowników serwisu http://www.last.fm/
Tagi: last, lastfm, muzyka
Tu możemy pytać innych użytkowników czy nie znają książki, której tytułu nie pamiętamy, lecz kojarzą nam się imiona bohaterów, wątki, sytuacje...
Grupa dla fanów książek o miłości. Romansów historycznych czy też współczesnych. Serdecznie zapraszam :)
Grupa dla wszystkich, którzy tak właśnie myślą. Porozmawiajmy o wspaniałych bajkach, legendach i baśniach, które zachwyciły nas nie tylko w dzieciństwie.
Miejsce poświęcone tej wspaniałej, królewskiej grze.
informacje, akcje etc
Grupa dla osób zajmujących się niekonwencjonalnymi metodami nauki, tj. szybkie czytanie, mnemotechniki itp.
filozofia i psychologia dla każdego - poważne i mniej poważne tematy, dla myślicieli i lekkoduchów - zapraszam :)
Dla wszystkich zasłuchanych w cięższe brzmienia. ]:-)
Tagi: rock, metal, muzyka
Grupa dla miłośników kina ;]
Cudzego nie znamy, swoje chwalimy! Czyli grupa dla osób, które lubią podróżować - docelowo po kraju :)
"Celem poety jest umieścić świat w słowach i dzięki temu przytrzymać go przed nami nieruchomo." Grupa dla miłośników poezji.
Organizujemy tutaj konkursy. Jest to także grupa, w której można zgłaszać pomysły odnośnie portalu webook.pl. Tutaj zgłosisz nam duplikaty książek lub autorów. Możecie tutaj śmiało pisać o waszych spostrzeżeniach odnośnie projektu webook.
Czyli co komu w duszy gra. Lubisz pisać? Chcesz zostać pisarzem/pisarką? Ta grupa jest dla Ciebie :D
Grupa dla ludzisków, którzy w przeciwieństwie do mnie (póki co) wiedzą co poczną ze sobą w przyszłości albo już poczynili w tym kierunku konkretne kroki.
Niepoważnie o poważnej polityce, jak ktoś woli może być poważnie. Wasze zdanie o tym, co się dzieje na świecie, a szczególnie w Polsce. Jakiego ministra wywieźlibyście na taczkach i ile miała centymetrów największa dziura, w którą wpadliście na polskiej drodze? Czy z Krakowa do Wawy jedzie się dłużej niż do Berlina? Na paradzie machalibyście czerwoną flagą, a może sześciokolorową, czy raczej założylibyście czerwono-biały krawat w paski?
Grupa dla ludzi z humorem. Wrzucamy tu wszystko co nas bawi i śmieszy. :)
Studenci wszystkich narodów łączcie się! Wymieniajmy się doświadczeniem, postraszmy kandydatów :)
Grupa dla wielbicieli mroku, grozy i wszystkiego co się z tym wiąże. Wampiry, demony, wilkołaki, zombie i inne straszydła - łączcie się!