Grupy dyskusyjne, do których należy Sanai

Wszystko o książkach :)
wszystko co niewyjaśnione, współczesne mity, legendy i ich sens
wszystko o naszych "czynnościach wykonywanych dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków." ;))
Tagi: hobby, pasje
wszyscy webookowi fani Indii, Bollywood, SRK :D i wszystkiego co z bolly związane w jednym miejscu
Dla wszystkich, którzy nie wiedza co wybrać. Jaką książkę kupić? Jaką podarować?
o ... Pamiętnikach Wampirów...
O wierze i jej braku - zapraszam na kulturalne dyskusje :)
Grupa zrzeszająca webookowiczów którzy chcą lepiej poznać siebie, swoje relacje z innymi ludźmi, i z resztą świata Dla każdego!
Widząc, że wiele osób poszukuje ebooków i mbooków i często ma z tym problem postanowiłam więc utworzyć tę grupę. Jeśli ktoś czegoś szuka lub potrzebuje mbooków to zapraszam.
Tagi: ebook, mbook
Jeżeli uwielbiasz, którąś z tych trylogii na pewno możesz się tutaj wypowiadać :) Uważasz, że wiesz coś związanego z tymi książkami, czym musisz się podzielić? Napisz to tutaj!
czyli dyskusje o książkach, ale z tłem ogólnym
Ekranizacja jakiej książki jest według Ciebie najbardziej udana. Dlaczego tak sądzisz?
Chciałbym was zapytać jakie są gatunki i formy literackie w których czujecie się najlepiej. Co wam najbardziej odpowiada, możecie też pisać na jakie problemy poruszane w książkach są wam bliskie. Czy wolicie klasykę, czy literaturę współczesną, ambitną czy byle się coś działo a może jednak styl jest dla was najważniejszy.
O współczesnej literaturze - aniołach, demonach, wampirach, nawet wróżkach ("Królowa Lata"). Ogólnie w grupie można też spokojnie dyskutować o takich książkach jak "Sen" :)
Cześć, jeśli czytałeś/łaś tą serię ("Dom Nocy") i bardzo Ci się spodobała zapraszam się do mojej grupy dyskusyjnej. Będziemy tutaj dawać nasze ulubione cytaty, tomy i ciekawostki.
Skarb, czyli "zespół cennych przedmiotów" i do tego się tu będziemy odnosić. A mianowicie: wszystko to co można znaleźć w książkach (nie tylko fizycznie), czego można się nauczyć, jakie są korzyści, co można zyskać, co można "wynieść", etc.
Dla wszystkich, którzy szukają pomocy i chcą jej udzielić ;) Pomoc przy doborze literatury podmiotu
Uczysz się jakiegoś języka? A może i więcej? To wbijaj do naszej grupy jak najszybciej!
Tu możemy pytać innych użytkowników czy nie znają książki, której tytułu nie pamiętamy, lecz kojarzą nam się imiona bohaterów, wątki, sytuacje...
Wszyscy kłamią... Ale jedno jest prawdą: kochamy House'a i jego ekipę.
Tagi: house, lekarze, serial
Opinie, oceny i rekomendacje seriali telewizyjnych.
Kochasz ciężkie brzmienia czy może jesteś miłośnikiem muzyki klasycznej? Bez względu na to jaka będzie odpowiedź - jest to grupa dla Ciebie. Zapraszam do dyskusji o Waszych ulubionych wykonawcach, gatunkach oraz wszystkim co wiąże się z szeroko pojętą muzyką.
Czyli dla fanów, fanatyków i miłośników wszelkiej aktywności sportowej.
Tutaj możecie opisywać jak się ubieracie, czy może robicie jakieś własne dodatki. A może czymś wyróżniacie się z tłumu ? Tutaj możecie rozmawiać o modzie i własnym stylu. Wypowiedzi panów też są mile widziane ; )
Łączy nas jedno: kochamy HP.
Tagi: harry, potter
Grupa dla wszystkich zafascynowanych kulturą Japonii ;P
Grupa dla miłośników wszelkiego gatunku zwierząt :D
Grupa dla ludzisków, którzy w przeciwieństwie do mnie (póki co) wiedzą co poczną ze sobą w przyszłości albo już poczynili w tym kierunku konkretne kroki.
Grupa dla fanów książek o miłości. Romansów historycznych czy też współczesnych. Serdecznie zapraszam :)
w sensie o wszystkim i o niczym
filozofia i psychologia dla każdego - poważne i mniej poważne tematy, dla myślicieli i lekkoduchów - zapraszam :)
Cudzego nie znamy, swoje chwalimy! Czyli grupa dla osób, które lubią podróżować - docelowo po kraju :)
Grupa dla osób zajmujących się niekonwencjonalnymi metodami nauki, tj. szybkie czytanie, mnemotechniki itp.
Wszystko na temat Facebooka.
Czyli rozmowy o naszych skrawkach sieci rzecz jasna internetowej ;]
Grupa dla wszystkich, którzy tak właśnie myślą. Porozmawiajmy o wspaniałych bajkach, legendach i baśniach, które zachwyciły nas nie tylko w dzieciństwie.
Czyli co komu w duszy gra. Lubisz pisać? Chcesz zostać pisarzem/pisarką? Ta grupa jest dla Ciebie :D
Grupa dla miłośników kina ;]
Grupa dla graczy komputerowych i konsolowych :)
Studenci wszystkich narodów łączcie się! Wymieniajmy się doświadczeniem, postraszmy kandydatów :)
Grupa dla wszystkich użytkowników serwisu http://www.last.fm/
Tagi: last, lastfm, muzyka
Grupa dla fanów "Władcy Pierścieni" i twórczości J.R.R. Tolkiena.
Grupa dla wielbicieli komiksu, mangi itp. W DoK'u dyskutujemy o wszelkich przejawach łączenia ze sobą literatury z obrazem we wszystkich możliwych wariantach i proporcjach.
Niepoważnie o poważnej polityce, jak ktoś woli może być poważnie. Wasze zdanie o tym, co się dzieje na świecie, a szczególnie w Polsce. Jakiego ministra wywieźlibyście na taczkach i ile miała centymetrów największa dziura, w którą wpadliście na polskiej drodze? Czy z Krakowa do Wawy jedzie się dłużej niż do Berlina? Na paradzie machalibyście czerwoną flagą, a może sześciokolorową, czy raczej założylibyście czerwono-biały krawat w paski?
Dla wszystkich zasłuchanych w cięższe brzmienia. ]:-)
Tagi: rock, metal, muzyka
"Celem poety jest umieścić świat w słowach i dzięki temu przytrzymać go przed nami nieruchomo." Grupa dla miłośników poezji.
Organizujemy tutaj konkursy. Jest to także grupa, w której można zgłaszać pomysły odnośnie portalu webook.pl. Tutaj zgłosisz nam duplikaty książek lub autorów. Możecie tutaj śmiało pisać o waszych spostrzeżeniach odnośnie projektu webook.
Dla twórców i współtwórców zina.
Dla fanów powieści przygodowych i podróżniczych. Często właśnie od nich jako dzieci rozpoczynamy swą przygodę z książką. Możesz tu porozmawiać o autorach (od klasyków gatunku po tych współczesnych), bohaterach i ulubionych powieściach.
Tutaj porozmawiamy o fantastyce, jej gatunkach, autorach, waszych ulubionych książkach - i nie tylko. Jeśli jesteś wielbicielem przygód, magii, wampirów, elfów i wymyślonych światów - to grupa dla Ciebie!
Grupa dla wielbicieli mroku, grozy i wszystkiego co się z tym wiąże. Wampiry, demony, wilkołaki, zombie i inne straszydła - łączcie się!