Kup książkę [edytuj książkę]

Psi Patrol. Bajki do poduszki. O magicznej masce

Które dziecko nie zna małych psich przyjaciół z Psiego Patrolu? Z pewnością takich nie znajdziecie. Te przesympatyczne, niosące pomoc pieski zaskarbiły sobie poczesne miejsce w sercu każdego malucha. Kiedy nadchodzi pora snu, warto sięgnąć po jedną z przygód z serii Bajki do Poduszki, w której między innymi mowa o naszych psich idolach. Pouczające, pełne akcji i zabawnych wydarzeń są idealnym wyborem na dobranoc. Kolejna przygoda odważnych piesków, które tym razem próbują rozwikłać tajemnicę magicznej maski. Jak zakończy się ta historia?

Książeczka "O magicznej masce. Psi Patrol" opisuje kolejną przygodę najodważniejszych małych piesków bajkowego świata, czyli członków ratowniczego Psiego Patrolu. Przygoda opowiada o tajemniczej masce znalezionej przez burmistrza Humdingera podczas zwiedzania starożytnej świątyni. W momencie gdy burmistrz trafia na ten tajemniczy przedmiot i zakłada go na twarz, rozpoczyna się splot dziwnych wydarzeń. Pieski mają przed sobą nie lada zagadkę do rozwiązania, ale jak zawsze zmierzą się z nią z najwyższą odwagą. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak rozstrzygnie się sprawa magicznej maski, musicie koniecznie przeczytać tę książeczkę.

"O magicznej masce. Psi Patrol" to jedna z części serii dla dzieci Bajki do Poduszki wydawnictwa Media Service Zawada. Każdy kolejny tytuł to przygoda bajkowych przyjaciół, takich jak świnka Peppa czy właśnie pieski z Psiego Patrolu. Dzieci mogą śledzić losy swoich ulubionych psich bohaterów i ich przygody w dżungli, historię wygranego meczu czy misję ratowania satelity. Te krótkie i przyjemne opowiadania jednocześnie uczą i bawią do łez. Są idealne na dobranoc.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-8157-752-6
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
12 VI 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają