Kup książkę [edytuj książkę]

O kosmopieskach i wielkim robocie

Historyjka "Psi Patrol. Bajki do Poduszki. O kosmopieskach..." jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Psi Patrol. Bajki do Poduszki. O kosmopieskach...". Kolekcja krótkich form to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.
Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również inne książki z serii "Psi Patrol".

Jest to krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Psi Patrol. Bajki do Poduszki. O kosmopieskach..." została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382821055
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
01 V 2024 (30 dni temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają