Kup książkę [edytuj książkę]

Teoria względności i jej tajemnice

Czym jest szeroko pojęta teoria względności? Co dzięki niej jest możliwe? Chcesz dać swojemu dziecku dawkę nauki, którą może przyswoić poprzez fascynującą zabawę? Sheddad Kaid-Salah Ferron i Eduard Altarriba przedstawiają publikację "Teoria względności i jej tajemnice"!

To znakomicie zrealizowana książka naukowa dla dzieci, która w zabawny sposób wprowadza je w fascynujący świat fizyki kwantowej! Niesamowite ilustracje oraz skomplikowane zagadnienia opisane luźnym językiem, zrozumiałym zarówno dla maluchów, jak i dorosłych, sprawią, że Twoje dziecko będzie uczyło się poprzez świetną umysłową zabawę!

Autorzy odpowiadają na takie pytania, jak:

W jaki sposób zegary atomowe odmierzają czas?
Na czym polega i co to właściwie jest dylatacja czasu?
W jaki sposób powstają miony?
Czy światło porusza się zawsze z taką samą prędkością?
Jakie byłyby konsekwencje, gdyby człowiek miał możliwość przemieszczania się z prędkością światła?

To tylko niektóre z inspirujących pytań, jakie zadają w książce Sheddad Kaid-Salah Ferron i Eduard Altarriba! Pozwól swojemu dziecku odkrywać niezwykłą teorię względności! Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, co nie oznacza, że dorosły nie może również jej przeczytać!

Sheddad Kaid-Salah Ferron ma tytuł fizyka oraz farmaceuty, jest entuzjastą nauki, głównie obejmującej temat fizyki. Na co dzień uczy dzieci przedmiotów ścisłych i rozwija swoją wiedzę na temat fizyki, pracując w branży farmaceutycznej. Jest autorem książki: "Kwarki, fotony i jajko na twardo, czyli Fizyka kwantowa i jej tajemnice". Ponadto zajmuje się tworzeniem publikacji popularnonaukowych. Eduard Altarriba jest ilustratorem i projektantem graficznym, do tego szefem niezależnego studia "Alababala", które zajmuje się produkcją gier, animacji, wystaw, aplikacji oraz zeszytów ćwiczeń dla dzieci.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Adamada
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788381184892
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
06 II 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają