Kup książkę [edytuj książkę]

Jadzia Pętelka: piecze pierniki

Czytanie książek dzieciom to najlepszy sposób na wspólne spędzenie czasu - młodzi rodzice często praktykują ten rodzaj aktywności, by łączyć naukę z zabawą, jednocześnie wypełniając czas swoich pociech w ciągu dnia.

Słynna seria o sympatycznej Jadzi Pętelce tym razem w odsłonie świątecznej idealnie wpisze się w zimowy klimat. Sięgnij po książkę "Jadzia Pętelka piecze pierniki" i razem ze swoim dzieckiem wkrocz w magiczny czas świąt!

Niezwykły, grudniowy czas zbliża się wielkimi krokami - magię świąt czuć już w każdym miejscu na ziemi, a wszyscy powoli zaczynają przygotowywać się do jednego z najbardziej radosnych okresów w roku. Do świąt Bożego Narodzenia przygotowuje się także Jadzia Pętelka. Przesympatyczna, wesoła dziewczynka planuje upiec własne pierniki. Razem ze swoim tatą postanawiają stworzyć rozmaite kształty i ozdobić je najpiękniejszymi dekoracjami, jakie tylko uda im się znaleźć.

Gotowanie i pieczenie jest przecież najlepszą zabawą. Ale czy stworzenie pierniczków to rzeczywiście takie proste zadanie, jak wydaje się małej Jadzi? Kto posprząta bałagan, który powstał podczas pieczenia, i czy ciasteczka będą idealne?

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382405217
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
01 II 2023 (4 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają