Kup książkę [edytuj książkę]

Książkożercy: Pterodaktyl Olimpek i wielki dinozaur

"Pterodaktyl Olimpek i wielki dinozaur" to publikacja, dzięki której nauka czytania może stać się znacznie przyjemniejsza. Dzięki publikacjom z serii "Książkożercy" najmłodsi mogą przekonać się, że czytanie książek może być wspaniałą zabawą.

Odpowiedni wybór książek może zachęcić pociechy do tego, by samodzielnie poznawały wspaniałych bohaterów i ich historie. Szukając lektur, idealnych dla początkujących Czytelników, warto zwrócić uwagę na pozycje z serii "Książkożercy". Wśród nich znajduje się książka, która może spodobać się miłośnikom dinozaurów, "Pterodaktyl Olimpek i wielki dinozaur".

Olimpek to sympatyczny pterodaktyl, który zmaga się z pewnym problemem. Dinozaur nie należy do najwyższych, z czego śmieje się jego przyjaciel, Kajetan. Olimpkowi jest przykro z tego powodu, jednak czy naprawdę wzrost jest aż tak ważny? Olimpek nie jest wielki jak Kajetan, jednak posiada pewną super moc. Jeśli uda mu się uwierzyć w siebie, odkryje też swoje wyjątkowe zdolności.

Przedstawione w książce opowiadanie doskonale nadaje się dla dzieci, podejmujących pierwsze samodzielne próby czytania. Dzięki temu, że poziom trudności został dostosowany do umiejętności początkujących czytelników, pociechy mogą bez problemu zrozumieć czytany tekst.

Czytanie ułatwiają też zabawne ilustracje, które znalazły się w książce. Zabawę umilają dodatkowo kolorowe naklejki.

Książka przedstawiająca przygodę małego pterodaktyla została skonsultowana z językoznawcą oraz metodykiem z Uniwersytetu Warszawskiego.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wilga
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788328093393
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
01 II 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają