Kup książkę [edytuj książkę]

Kicia Kocia: na nocniku

"Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku" to kolejna z serii książek Anity Głowińskiej, ukazująca przygody rezolutnej kotki i jej młodszego braciszka. Jeśli jesteś rodzicem i chcesz ułatwić swojemu dziecku pożegnanie z pieluszką, zadbać, by przeszło ten proces łagodnie i bez stresu, to ta książeczka jest stworzona dla Ciebie.

Jak przystało na starszą siostrę, Kicia Kocia z zaangażowaniem opiekuje się Nunusiem. Tym razem ma przed sobą poważne wyzwanie: nauczyć młodszego brata korzystać z nocnika. Początki nigdy nie są łatwe, ale Kicia Kocia nie poddaje się nawet wtedy, gdy Nunuś psoci i figluje. Wykorzystując elementy zabawy, cierpliwie tłumaczy bratu, do czego służy nocniczek, i nie zraża się, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem. Czy pomysły Kici Koci okażą się strzałem w dziesiątkę i jej misja zakończy się sukcesem?

Seria "Kicia Kocia i Nunuś" to zestaw kilkudziesięciu książeczek dla najmłodszych czytelników. Każda z nich to odrębna historia, która w przystępny sposób pokazuje, jak dzieci poznają świat i rządzące nim zasady oraz nabywają podstawowe umiejętności. Mały format i twarde, kartonowe strony sprawiają, że książki są bezpieczne nawet dla maluszków i nie niszczą się podczas użytkowania.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382651560
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
01 II 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają