Kup książkę [edytuj książkę]

Trzy trupy

Powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym, nie tylko dla kobiet.
Joanna wraca do pracy po dramatycznych wydarzeniach sprzed kilku miesięcy. Prowadząc śledztwo w sprawie zabójcy księgowych, staje oko w oko z demonami przeszłości oraz zaskakującym wyznaniem bliskiej współpracownicy, które jest początkiem lawiny kolejnych kłopotów, niedomówień i tajemnic. Czy ta relacja przetrwa tę próbę?

Małgorzata Podstawna - finansista w międzynarodowych korporacjach, początkujący trener biznesu. W wolnym czasie lubi grać w gry planszowe, czytać książki i oglądać seriale, najchętniej kryminalne. Interesuje się psychologią i coachingiem. "Trzy trupy" to jej debiut powieściowy.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 08 III 2021, 20:36:17 (ponad 3 lat temu)
0 0
"Trzy trupy" to bardzo udany debiut powieściowy z wątkiem kryminalnym autorstwa Małgorzaty Podstawnej. Skomplikowane śledztwo prowadzone przez dwie charakterne kobiety, które na swój sposób próbują poradzić sobie z dramatycznymi wydarzeniami z przeszłości to motyw przewodni tej książki. To bez wątpienia wciągająca lektura, w której chęć poznania sprawcy zabójstwa rośnie z każdą kolejną stroną. W książce mamy do czynienia ze sporą ilością bohaterów oraz wieloma wątkami, dlatego aby się nie pogubić i nie pominąć istotnych kwestii warto się skupić podczas czytania. Mimo to dzięki przyjemnej dla oczu czcionce oraz bardzo dobrej redakcji i korekcie czyta się ją niezwykle szybko. Dodatkowo na plus zasługuje minimalistyczna okładka, która jest trafnie dopasowana do fabuły. Polecam serdecznie.
Oceniam książkę na: 4.5
Dodano: 10 II 2021, 17:38:23 (ponad 3 lat temu)
0 0
Po przeczytaniu pierwszej kartki na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Trzy trupy - trzy muchy zabite gazetą przez dzieci głównej bohaterki. Joanna wraca do pracy po ciężkim postrzeleniu i od razu przyjmuje sprawę zabójstwa. Książka trzyma w napięciu, chociaż zakończenie było zaskakujące. Czyżby była planowana kolejna część?
Książkę jak najbardziej polecam.
Książkę odebrałam za isbn-y na stronie Czytam Pierwszy.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Poligraf
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788381593267
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: nata5551
10 II 2021 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają