Kup książkę [edytuj książkę]

Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord

Choć Rose i Nina żyją w zupełnie innych czasach, mają bardzo podobne doświadczenia. Obie po zawodach miłosnych jadą w podróż do miasta świateł. Obie, wbrew faktom, żywią nadzieję, że pobyt w Paryżu przyniesie im ukojenie. Czy te oczekiwania się spełnią? Nina, historyczka sztuki z Warszawy, wyrusza śladami Róży ponad sto lat później. Pragnie wyjaśnić zagadkę serii kradzieży dzieł słynnej malarki. Spotka na swojej drodze fascynującego kolekcjonera sztuki z Argentyny. Razem spróbują się dowiedzieć, kto i dlaczego kradnie obrazy Rose de Vallenord. Tylko czy na pewno Nina może zaufać temu tajemniczemu mężczyźnie?

W powieści "Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord" Małgorzata Gutowska-Adamczyk znów zabiera nas w fascynującą podróż po dziewiętnastowiecznej i współczesnej Francji. Opowiada o dwóch wyjątkowych kobietach. Jednak równie ważnym bohaterem książki czyni sam Paryż - miejsce magiczne, w którym zarówno cierpienie, jak i szczęście odczuwa się ze zdwojoną intensywnością. Po bestsellerowej "Cukierni Pod Amorem" zapraszamy na kolejną wyśmienitą ucztę literacką, która przenosi czytelników w czasy dawno minione, pełne urzekającego piękna.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-10-12329-9
Ocena: 5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
19 X 2013 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają