Kup książkę [edytuj książkę]

Cukiernia pod Amorem: Hryciowie

Wojenna zawierucha. Dramatyczna podróż po okupowanej Europie. Trudy życia codziennego w ponurej rzeczywistości PRL-u. Miłość i pasja. Szczęście i cierpienie. Wielkie namiętności i rodzinne intrygi.

To wszystko jest udziałem bohaterów trzeciego tomu "Cukierni Pod Amorem". Prześledźmy ostatni etap ich fascynującej historii.

Czy Idze uda się rozwikłać zagadkę tajemniczego pierścienia? Czy dziewczyna zrealizuje ambitne plany, a jej ojciec zazna szczęścia? Czy Celina spotka się z miłością swego życia?


Z cyklu Cukiernia pod Amorem:

1. Zajezierscy
2. Cieślakowie
3. Hryciowie

Druga seria Cukierni Pod Amorem

1. Ciastko z wróżbą
2. Dziedzictwo Hryciów
3. Jedna z nas

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Sukces osłabia w człowieku zdolności przewidywania, zwiększając jednocześnie jego skłonność do ryzyka."
Dodał: izula555 Dodano: 23 IX 2013 (ponad 11 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 VI 2012, 10:52:03 (ponad 12 lat temu)
0 0
Cóż.Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie i z ręką na sercu muszę powiedzieć, że cały wieczór nic nie robiłam tylko namiętnie czytałam. Ja - przeciwnik sag poddaje się bez walki. Oto jest saga , którą przeczytam do ostatniej kropki, o ile będzie mi dane wypożyczenie kolejnych tomów w bibliotece...
Nie wiem jaki jest fenomen tej książki, ale wciąga. Już wiem co czuje mój facet,nałogowy palacz , sięgając po kolejnego papierosa. Niestety oba nałogi, zarówno jego jak i mój nie pozostają bez znaczenia dla nas i naszego mieszkanka. Dobrze , że saga ma tylko 3 tomy, bo inaczej autorka miałaby na sumieniu 2 ludzkie istnienia , którym grozi śmierć głodowa...:) Do sag byłam nastawiona sceptycznie , zwłaszcza po lekturze sagi Rybałtowskiej. Z całym szacunkiem dla autorki, ale jej książki to raczej oschła kronika w porównaniu do "Cukierni..." Książka ma specyficzną budowę. Raz jesteśmy we współczesnej Polsce, a raz w cofamy się do wieków poprzednich, gdzie poznajemy niebywałe historie przodków współcześnie przedstawionej rodziny. Całość jest żywiołowa i faktycznie odzwierciedla życie ludzkie wraz z wszelkimi troskami. Genialne wg mnie wątki tworzą logiczną i spójną całość. Uważam , że to idealna lektura na jesienne i zimowe wieczory, gdy przy kubku gorącej hebaty , pod ciepłym kocykiem można spokojnie puścić wodzę fantazji i znaleźć się w Gutowie....
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-10-12162-2
Ocena: 4.73
Liczba głosów: 17
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
26 IX 2011 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają