Kup książkę [edytuj książkę]

Pięćdziesiąt twarzy Greya

50 twarzy Greya
Tłumaczenie: Monika Wiśniewska
Wydanie I
Stron: 606

Hipnotyczna, uzależniająca, iskrząca seksem i erotyką powieść, której nie sposób odłożyć.

Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć – tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

Młoda, niewinna dziewczyna wkrótce ze zdumieniem odkrywa, że pragnie tego mężczyzny. Że po raz pierwszy zaczyna rozumieć, czym jest pożądanie w swej najczystszej, pierwotnej postaci. Instynktownie czuje też, że nie jest w swej fascynacji osamotniona. Nie wie tylko, że Christian to człowiek opętany potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych warunkach…

Czy wiszący w powietrzu, pełen namiętności romans będzie początkiem końca czy obietnicą czegoś niezwykłego? Jaką tajemnicę skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?


Seria 50 odcieni:

1. Pięćdziesiąt twarzy Greya
2. Ciemniejsza strona Greya
3. Nowe oblicze Greya


Uzupełnienia
Grey
Mroczniej
Wyzwolony

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań"
Dodał: girl995 Dodano: 19 VIII 2012 (ponad 11 lat temu)
+48 -15


"- Skarbie, znasz to powiedzenie. Trzeba pocałować wiele żab, nim trafi się na księcia.
Posyłam jej krzywy, słodko-gorzki uśmiech.
- Chyba pocałowałam księcia, mamo. Mam nadzieję, że nie przemieni się w żabę."
Dodał: girl995 Dodano: 19 VIII 2012 (ponad 11 lat temu)
+41 -15


"Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie."
Dodał: katie157 Dodano: 04 VI 2013 (ponad 11 lat temu)
+16 -2

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Co sądzicie o doborze aktorów? Patrząc na Anastasię, to wydaje mi się trochę drętwa, mam nadzieję, że to właśnie tylko tak na pierwszy rzut oka się wydaje. Grey, no cóż, nie tak go sobie wyobrażałam, ale niech już będzie. Chyba najbardziej z całej ob...
Dodano: 05 II 2015, 13:34:29 (ponad 9 lat temu)
Osobiście nie czytam takiego rodzaju książek, ale dużo osób mówi, że ksiażka jest genialna ;)
Dodano: 04 I 2013, 16:55:43 (ponad 11 lat temu)
Ja osobiście zabierałam się za nią jak przysłowiowy pies, za jeża, ale gdy już zaczęłam ją czytać to nie mogłam się od niej oderwać! Już dawno żadna lektura nie wciągnęła mnie tak bardzo :) A te zbliżenia między Ana i Panem Greyem hmm.... momentami c...
Dodano: 31 XII 2012, 18:20:15 (ponad 11 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 05 XI 2013, 18:00:36 (ponad 10 lat temu)
+2 0
"Pięćdziesiąt twarzy Greya" to powieść dobra, ale nie powala na kolana. Dość długo ją czytałam, bo niekiedy była dość męczącą, bo przez całą powieść "kręcimy się wkoło Maciejów". Nie rozumiem jej fenomenu, choć myślę, że sukces odniosła tylko dlatego, że jest w niej dużo seksu. Czytając niekiedy było ciekawie, nużąco, a momentami irytująco. Bardzo mi się jednak podoba postać Christiana Greya, który nie jest jednoznaczny, a jest nieprzewidywalny i momentami niebezpieczny. Czy sięgnę po kolejne części? Chyba tak. Choć podejrzewam, jak tak historia się skończy i jestem na 90% pewna, że mam rację. Ale sięgnę z ciekawości, czy ich poziom się podniesie, czy wręcz przeciwnie. Zobaczymy.
Oceniam książkę na: 4.0
Dodano: 08 VII 2013, 19:06:01 (ponad 10 lat temu)
+1 0
Fabuła może i momentami ciekawa. Są momenty, które wciągają, ale przez większą część książki odnosiłam wrażenie, że treść jest bardzo płytka. Nie dawno czytałam trylogię Millenium i naprawdę mnie wciągnęła, ta książka, tak nie do końca.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7508-556-3
Ocena: 4.33
Liczba głosów: 291
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
06 IX 2012 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają