Kup książkę [edytuj książkę]

Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki

Historia prawdziwa, autobiograficzna. Szokująca opowieść o niezwykłej, chwilami bardzo trudnej drodze odkrywania swojego miejsca na ziemi. Ania Golędzinowska przeszła w swoim życiu prawdziwe piekło. Po śmierci ojca wychowywała się praktycznie sama. Życie na ulicach Warszawy, kradzieże, narkotyki... Ucieczką do raju miał być wyjazd do Włoch. Obiecywano jej, że będzie gwiazdą mediolańskich agencji mody, a stała się niewolnicą organizacji handlującej kobietami. Po brawurowej ucieczce udało jej się w końcu zrealizować marzenia. Zrobiła wielką karierę jako modelka i gwiazda włoskiej telewizji. Trafiła do raju, ale nie było to niebo. Znowu alkohol, narkotyki, przypadkowy seks... Miała sławę, pieniądze, dosłownie wszystko. Wszystko, oprócz szczęścia.
Dziś mieszka w Medjugorie, spotyka się z ludźmi na całym świecie i opowiada im całą prawdę o Ani, która wreszcie odnalazła swoje miejsce i wielką miłość, którą jest Bóg.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kobieta, jeśli chce przeżyć, nie może pozwolić sobie na to, aby mieć serce."
Dodał: alwa Dodano: 10 VI 2013 (ponad 11 lat temu)
0 0


"Być może miłość jest silniejsza od wszystkich innych rzeczy i może zwyciężyć wszystko. Przekracza granicę nieskończoności i przenika wymiary życia i śmierci (...) Być może miłość jest tak silna, że zdolna jest zwyciężyć wszystko. A może to tylko czystość i niewinność dzieci pozwala im widzieć świat oczyma duszy. Pozwala im dostrzec to wszystko, czego dorośli nie potrafią już zauważyć. Spojrzenie dzieci jest czymś, czego granice czasu i przestrzeni nie obejmują."
Dodał: alwa Dodano: 17 I 2013 (ponad 11 lat temu)
0 0


"Zdałam sobie sprawę, że czasem źle traktujemy osoby, na których najbardziej nam zależy, tak jakby miłość, jaką mamy do nich, była niebezpieczną bombą, którą strach wziąć do rąk, wolimy więc zamknąć ją na klucz w miejscu niedostępnym dla nikogo, nawet dla nas samych."
Dodał: alwa Dodano: 17 I 2013 (ponad 11 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 VIII 2012, 22:01:07 (ponad 12 lat temu)
0 0
Świetna książka dla osób, które nie lubią fantastyki, tylko ukazane prawdziwe, ciężkie życie.
Wielki ukłon dla autorki!
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7797-064-5
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rivienna
25 IV 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają