Kup książkę [edytuj książkę]

Ciemność po północy

Opis

W ciemnościach nocy, w obrębie ukrytego świata Rasy nasila się krwawa wojna. Po długich wiekach istnienia w całkowitej tajemnicy, utrzymując kruchy pokój z żyjącymi obok nich niczego nieświadomymi ludźmi, jeden akt odwetu naraził całą populację wampirów na ryzyko odkrycia. Zajęcie się tym problemem spadło na barki Zakonpu … który tworzyli wojownicy Rasy zobowiązani by ochronić ludzkość i swój własny rodzaj ...poprzez powstrzymanie Dragosa, potężnego, szalonego wampira, który był inicjatorem tego konfliktu, zanim jego chore dążenie do władzy doprowadzi do wybuchu katastrofy.

W samym środku poszukiwań Dragosa, które zorganizował Zakon znalazł się Sterling Chase, niegdyś obdarzony sztywnym moralnie kręgosłupem egzekutor prawa Rasy , teraz był wojownikiem, który wypadł z łask, dla którego tylko najokrutniejsza walka była przeciwwagą dla jego własnej brutalnej natury. Z powodu nałogu krwi kuszącego go w kierunku wiecznej ciemności, wiodąca do odkupienia ścieżka nigdy nie była dla Chase'a bardziej nieosiągalna. Gdy jednak jego spojrzenie spoczęło na Tavi Fairchild, pięknym świadku, który zidentyfikował go na miejscu fatalnie spartaczonej misji, Chase poczuł w sobie pociąg do tej kobiety ... I przekonał się, że jest ona kimś więcej niż się wydaje.

Wciągnięta w wir intryg i niebezpieczeństwa, którym nie jest w stanie się sprzeciwić ani ich pojąć, Tavia nie jest pewna komu może zaufać. I podczas gdy wszystkie nakazy zdrowego rozsądku i logiki ostrzegają ją przed przebywaniem w pobliżu Chase'a, to jednak nie może zaprzeczać, że ten przystojny, targany wewnętrznymi udrękami mężczyzna, budzi w niej jakiś pierwotny głód. Ale właśnie w momencie gdy poddaje się swoim pragnieniom, nic nie może przygotowywać jej na odkrycie wstrząsającej prawdy kim ... i czym ...ona jest naprawdę.

Wróg Zakonu szykuje się do bitwy stuleci, Dragos i jego Sługusi rozpętują na ziemi piekło jakiego nikt wcześniej nie widział, Chase i Tavia zostają wciągnięci w samo jego serce. Z czasem ulice wypełniają się strumieniami krwi niewinnych, zarówno ludzi jak i obywateli Rasy, Chase i Tavia, razem muszą odnaleźć sposób by doprowadzić do ostatecznej porażki Dragosa ...lub umrzeć próbując.


Rasa Środka Nocy:

0,5. A Touch of Midnight
1. Pocałunek o północy
2. Szkarłat północy
3. Przebudzenie o północy
4. Potęga północy
5. Welon północy
6. Popioły północy
7. Cienie północy
8. We władaniu północy
9. W objęciach północy
9,5. A taste of Midnight
10. Ciemność po północy
11. Edge of Dawn
11,5. Marked by Midnight
12. Crave the Night
12,5. Tempted by Midnight
13. Bound to Darkness
13,5. Stroke of Midnight

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2013
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
18 IV 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają