Kup książkę [edytuj książkę]

Szeptem: Cisza

Opis


Seria "Szeptem" podbiła czytelników historią Nory Grey, jej przyjaciółki Vee i tajemniczego, upadłego archanioła Patcha.

W trzymającym w napięciu zakończeniu trylogii Nora stwierdza, że wszystko zależy od niej, stara się rozwikłać tajemnice zagadkowego Patcha. Wkrótce odkrywa, że odpowiedzi na wszystkie pytania są bliżej niż sądziła. Nadszedł czas, żeby przejąć kontrolę nad przeznaczeniem raz na zawsze... Wszystko to w imię miłości przekraczającej granice między niebem a ziemią.Ale zło nie śpi. Nora i Patch będą musieli podjąć desperacką walkę, w której stawką jest ich uczucie.
________________________________________________________________________

Tytuł oryginalny: Silence
Premiera: 10.2011
Tłumacz:
Ilość stron: 400
________________________________________________________________________

Cykl Szeptem:

1. Szeptem
2. Crescendo
3. Cisza
4. Finale

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Są jednak różne rodzaje odwagi."
Dodał: millenka9610 Dodano: 15 VII 2012 (ponad 11 lat temu)
+115 -103


"- Pokochałem cię wcześniej niż ty mnie - mruknął, przyciskając głowę do mojej szyi. - Pokonałem cię tylko w tym jednym i przy każdej okazji będę to podkreślał."
Dodał: girl995 Dodano: 22 X 2011 (ponad 12 lat temu)
+100 -88


"- Fajna noc. - Zdjęłam kask i podałam go Patchowi. - Jestem zakochana w twojej pościeli.
- Tylko w niej się kochasz?
- Nie w materacu też."
Dodał: Claudia Dodano: 05 XI 2011 (ponad 12 lat temu)
+76 -73

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Ostatnio przypomniałam sobie tę książkę i dostrzegłam dziwną rzecz. Według książki Nora została porwana podczas przesilenia letniego, czyli 21 czerwca (jeśli się nie mylę?) i została uwolniona na początku września. Przez ten czas rodzina i inni próbo...
Dodano: 22 XII 2016, 00:28:28 (ponad 7 lat temu)
Bardzo lubię tę serię książek, ale troche rozczarowałam się końcówką tej części. Chodzi mi o to, że nie wiadomo co się stało z Vee, Marcie i mamą Nory. Moim zdaniem Pani Becca powinna rozwinąć troche ten wątek. To miała być ostatnia część, ale to, że...
Dodano: 12 VI 2012, 16:03:24 (ponad 11 lat temu)
Która z dotychczasowych tomów Szeptem jest najlepsza?? Wprawdzie nie znamy jeszcze 4 częsci, ale tak na razie, która się bardziej z tych jakże trzymających w napięciu dzieł??
Dodano: 09 XI 2011, 09:30:53 (ponad 12 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 I 2014, 22:07:47 (ponad 10 lat temu)
0 0
Książka interesująca i wciągająca. Przeczytanie jej zajęło mi niecały dzień więc... gratulacje dla autorki! Ale czasem strasznie irytował mnie fakt, że Nora nic nie pamięta. O, a najbardziej się zdenerwowałam wtedy, gdy Patch kazał jej zostać w jego domu dla jej bezpieczeństwa a ona wyszła bez wahania kiedy Scott zadzwonił. A nie mogła, nwm, zaprosić go do domu Patcha? Ale nie! Pchaj się w paszczę lwa proszę bardzo. Tak się zbulwersowałam, że odłożyłam książkę i nie tknęłam jej przez prawie godzinę. Ale oprócz tego oczywiście Becca wykonała świetną robotę. Oczywiście, teraz trzeba wytrzasnąć pieniądze na Finale. Szkoda, że to ostania część ;_;
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 13 VIII 2012, 15:37:46 (ponad 11 lat temu)
0 0
Pierwsza połowa książki była nużąca, dopiero później mnie wciągnęła i byłam w stanie ją do kończyć.
Jedynym bohaterem, którego polubiłam i którego znosiłam był Patch, niestety trzeciej części cyklu bardzo rzadko się pojawiał, a Nory miałam już stanowczo dość. Strasznie mnie irytowała, gdyż przez całą fabułę robiła z siebie ofiarę. Na początku miała prawno, ale później… No zresztą, daje sobie spokój.
W dwóch pierwszych tomach cyklu „Szeptem” polubiłam Vee za jej sposób bycia. Tutaj diametralnie się zmieniła. Szkoda.
Język, jakim napisana jest powieść nadal się nie zmienił. Jest charakterystyczny dla literatury masowej, a już na pewno dla książek dla nastolatek, ale dla mnie jest zbyt prosty.
Czy przeczytam kolejną część? Nie wiem. Jakoś tak bardzo nie ciekawi mnie zakończenie tej historii, ale też mam zasadę, że nie zostawiam zakończonych cykli.
No cóż więcej chyba do powiedzenia nie mam, już dość wypowiedziałam się na temat poprzednich części. Cały cykl nie jest ambitną literaturą, ale są książkami jakich wiele na rynku z tego gatunku. Czekam tylko na moment, aż ktoś będzie potrafił stworzyć naprawdę bardzo dobry paranormal romance.
Oceniam książkę na: 2.0
Dodano: 11 VIII 2012, 13:52:09 (ponad 11 lat temu)
0 0
A według mnie "Cisza" jest o wiele bardziej ciekawa i wciągająca niż pozostałe części. Szeptem, owszem, było interesujące ale tylko gdy czytałam pierwsze dwa razy. Crescendo jest przytłaczające a Nora zachowuje się w tej książce jak idiotka ale Cisza to zupełnie inny świat. I ta niepewność czy przypomni sobie o Patchu i radość gdy już wiedzieli o sobie.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Otwarte
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7515-191-6
Ocena: 5.32
Liczba głosów: 233
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
19 IX 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają