Kup książkę [edytuj książkę]

Nadejście chaosu

Odwieczni wrogowie raz jeszcze jednoczą swe moce w walce o ocalenie świata. Nieśmiertelna wojowniczka i łowca wampirów w okrutnym starciu z morderczymi wrogami ludzi i wampirów.
Nadchodzi czas chaosu. Naturi wyswobodzili się ze swego odwiecznego więzienia, aby żerować na bezbronnych, nieświadomych ich istnienia mieszkańcach Ziemi.
Gdy młoda dziewczyna pada ofiarą makabrycznej zbrodni, Mira i Danaus wiedza, że to dopiero początek. Znów muszą się zjednoczyć, by nie dopuścić do unicestwienia swych gatunków. Wyzwanie, któremu stawia czoło Danaus, jest jeszcze większe, bo musi walczyć i o własną duszę. A Mira, którą powinien ochraniać i której moc jest ostatnią nadzieją Ziemi, zmaga się z niszczącymi jej umysł duchami mrocznej przeszłości…
Jocelynn Drake, amerykańska pisarka, powieścią Nocny wędrowiec rozpoczęła bestsellerową serię pt. Dni Mroku. Wykreowała w niej oryginalną mitologię świata, który od stuleci przemierza intrygująca, niejednoznaczna, zaskakująco ludzka bohaterka. Magia i krew, walka i groza wypełniają niepokojący świat bez happy endów, gdzie ludzie i wampiry muszą zawrzeć trudny sojusz, by ocalić Ziemię.

Data wydania: 2011-02-15Cykl "Dni Mroku":
1. Nocny wędrowiec
2. Łowca ciemności
3. Posłaniec świtu
4. Nadejście chaosu
5. Wait for dusk
6. Burn the night

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kątem oka dojrzałem w wąskiej smudze światła, że coś spadło na podłogę. Spojrzałem w dół i stwierdziłem, że wyglądało to na złotobiałego koi. Pięknie. Sukinsyny rzucały we mnie rybami."
Dodał: girl995 Dodano: 26 I 2012 (ponad 11 lat temu)
+6 -1


"Najpierw dość eleganckie mieszkanie w sercu dzielnicy nocnych klubów przy River Street, razem z obrysem ciała, a teraz kostnica. Podróżując z Mirą, zawsze musiałem w końcu obejrzeć najciekawsze atrakcje turystyczne miasta."
Dodał: Katia Dodano: 29 IV 2017 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-241-3883-8
Ocena: 5.30
Liczba głosów: 21
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
11 VIII 2010 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają